אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: פרסום המלצות המשטרה בתיק נתניהו יידחה צילום: רויטרס

דיווח: פרסום המלצות המשטרה בתיק נתניהו יידחה

חקירת פרשת המתנות (1000) של ראש הממשלה בנימין נתניהו צפויה להתארך מעבר לצפוי. לפי הפרסום בחדשות 2, נדרשות השלמות חקירה וייתכן שנתניהו יזומן לחקירה נוספת. עד כה העידו עשרות בתיק המתנהל ביחידה 433

28.12.2017, 22:15 | ynet
חקירת תיק המתנות (1000) של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שבמרכזו החשד שקיבל טובות הנאה מאנשי עסקים, צפויה להימשך מעבר לצפוי וייתכן שנתניהו יזומן לחקירה נוספת. כך דיווח הערב (יום ה') אמנון אברמוביץ' בחדשות 2.

לפי הדיווח, המלצות המשטרה צפויות רק בעוד חודש או חודש וחצי - וייתכן שאף יותר. נדרשות השלמות חקירה והחקירה עצמה טרם הסתיימה. באשר לפרשה עצמה, כך לפי הדיווח, מדובר בתיק עמוק, מהותי ומגוון. במסגרתה נחקרו והעידו עשרות עדים.

 נתניהו נחקר שבע פעמים וחקירותיו האחרונות ארכו כארבע שעות. החקירה מנוהלת ביחידת להב 433 של המשטרה בליווי ובפיקוח של פרקליט המדינה ובאישור היועץ המשפטי לממשלה. בראש צוות החוקרים עמד מפקד יאח"ה, תת-ניצב כורש ברנור.

אחר חקירתו האחרונה לפני כשבועיים, צייץ נתניהו: "אין חדש תחת השמש. גם הפעם עניתי על כל השאלות וגם הפעם אני חוזר ואומר בביטחון מוחלט: לא יהיה כלום, כי לא היה כלום. תודה לכם על התמיכה האדירה!". לאחר החקירה השישית צייץ: "גם הערב אני בטוח לחלוטין: לא יהיה כלום, כי לא היה כלום!".

נתניהו, צילום: רויטרס נתניהו | צילום: רויטרס נתניהו, צילום: רויטרס

במקביל, בחדשות 10 דווח הערב כי המשטרה בודקת אם בני הזוג נתניהו ביקשו מאיש העסקים ארנון מילצ'ן שירכוש בעבורם מעילים באלפי שקלים. לפי הדיווח, לפני כשנתיים וחצי פנתה שרה נתניהו לעוזרת של מילצ'ן, הדס קליין, וביקשה ממנה מעילים למשפחתה. עוד דווח כי לפי המידע שיש במשטרה, שרה נתניהו סירבה לקבל חלק מהמעילים שנרכשו, ובעקבות כך החזירה קליין חלק מהמעילים לחנות שממנה רכשה אותם.

במשפחת נתניהו מסרו בתגובה לדיווח זה: "עוד הדלפה מגמתית שאין בה כלום, מדובר במתנת יום הולדת שמוצגת שוב באופן מעוות וקטנוני כדי לנסות ולנגח את ראש הממשלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
הזוי
כמה זמן לוקח לחקור מקרים הזויים כאלו .אם יש עדויות ברורות מדוע להמשיך ולחקור .למען השקיפות אני אשמח מאוד עם ביבי ילך הבית ויעזוב אותנו במנוחה אבל הזוי שחוקרים כל כך הרבה זמן ולא מגיעים למסקנות . אני מתחיל לחשוד שלצערי באמת אין כלום כי לא היה כלום זה מה שמוסק מחקירות אין סופיות .גימרו עם זה לכאן או לכאן למען תיפקוד יעיל יתר של ראשי המדינה
אזרח מודאג  |  29.12.17
לכל התגובות