אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקן ה-NBA מרצה עונש מעצר אך ממשיך לשחק עבור קבוצתו צילום: איי פי

שחקן ה-NBA מרצה עונש מעצר אך ממשיך לשחק עבור קבוצתו

שחקן הלוס אנג'לס לייקרס, קנטביוס קלדוול-פופ ממשיך להתאמן ולשחק עבור הקבוצה בזמן שהוא מרצה עונש מעצר של 25 ימים בגין הפרת תנאי השחרור שלו

31.12.2017, 14:28 | שירות כלכליסט
שחקן הלוס אנג'לס לייקרס, קנטביוס קלדוול - פופ ממשיך להתאמן ולשחק עבור הקבוצה בזמן שהוא מרצה עונש מעצר של 25 ימים בגין הפרת תנאי השחרור שלו, כך מדווח הלוס אנג'לס טיימס.

קראו עוד בכלכליסט

בית המעצר בו הוא מרצה את עונשו נועד לאנשים שנשלחו לפחות מ-365 ימים, והוא כולל מסכי טלוויזיה שטוחים. זהו מרכז בתשלום. , צילום: איי פי בית המעצר בו הוא מרצה את עונשו נועד לאנשים שנשלחו לפחות מ-365 ימים, והוא כולל מסכי טלוויזיה שטוחים. זהו מרכז בתשלום. | צילום: איי פי בית המעצר בו הוא מרצה את עונשו נועד לאנשים שנשלחו לפחות מ-365 ימים, והוא כולל מסכי טלוויזיה שטוחים. זהו מרכז בתשלום. , צילום: איי פי

הבעיות של קלדוול – פופ עם רשויות החוק החלו ב-29 במרץ, אז נעצר בחשד שנהג תחת השפעת אלכוהול במישיגן בזמן ששיחק בפיסטונס. הוא הודה באשמת עבירה שהרשה לאדם שיכור לנהוג ברכב שלו. הוא הצליח להימנע מעונש מאסר ונפסק נגדו מאסר על תנאי ל-12 חודשים. לפי ההסדר, עליו לעבור מספר בדיקות לגילוי סמים ואלכוהול, אך הוא פספס את חלקן ולכן נשלח למעצר של 25 ימים.

הוא מרצה את עונשו בבית המעצר של משטרת סיל ביץ', ובהתאם לתכנית עבודה הוא יכול לעזוב את המתחם לאימונים ומשחקים. ההסדר מחייב את קלדוול – פופ (24) לעבור בדיקת נשימה בכל פעם שהוא חוזר למתחם. עם זאת, הוא אינו מורשה לצאת מגבולות מדינת קליפורניה לאורך תקופת המעצר. בעקבות זאת הוא פספס את המשחק בשבוע שעבר נגד יוסטון, ושבוע קודם לכן פספס את המשחק נגד קליבלנד. בשני המקרים ההיעדרות הוסברה כ"סיבות אישיות".

לא נחשף בדיוק מתי החל המעצר, אך הוא לא שיחק מחוץ לקליפורניה מאז ההפסד 113-109 של הלייקרב לניקס ב-12 בדצמבר. קלדוול - פופ חתם בפגרה על חוזה לשנה אחת עם הקבוצה בשווי 18 מיליון דולר. הוא קולע בממוצע 14.2 נקודות, תופס 5 ריבאונדים ומבצע 2.2 אסיסטים בכל משחק. בשני המשחקים הראשונים של העונה הוא הושעה בשל הפרת מדיניות צריכת האלכוהול של הליגה, אך פתח בכל אחד מ-25 המשחקים שבהם שיחק עד כה.

בית המעצר בו הוא מרצה את עונשו נועד לאנשים שנשלחו לפחות מ-365 ימים, והוא כולל מסכי טלוויזיה שטוחים. זהו מרכז בתשלום.

"בשוק של מיטות כלא להשכרה בדרום קליפורניה, סיל ביץ' זכה למוניטין כבית המעצר המועדף על עבריינים עשירים רבים", נכתב בעיתון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות