אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מריוס נכט ישקיע 20 מיליון דולר בריגנרה פארמה של אינטרקיור צילום: אוראל כהן

מריוס נכט ישקיע 20 מיליון דולר בריגנרה פארמה של אינטרקיור

הצעת ההשקעה של נכט - מייסד צ'ק פוינט שמכהן גם כיו"ר ריגנרה פארמה - מחולקת ל-10 מיליון דולר שיושקעו בחברה באופן מיידי ו-10 מיליון דולר נוספים שיעמדו לרשותה למקרה שתזדקק להם

02.01.2018, 13:26 | דרור רייך

ריגנרה פארמה דיווחה היום (ג') שקיבלה הצעת השקעה של 20 מיליון דולר ממריוס נכט וחתמה על מזכר עקרונות. לפי הצעת ההשקעה של נכט, מייסד חברת האבטחה צ'ק פוינט שהפכה אותו למילארדר, 10 מיליון דולר יושקעו בחברה באופן מיידי ו-10 מיליון דולר נוספים יעמדו לרשות ריגנרה במקרה שתזדקק להם.

קראו עוד בכלכליסט

ריגנרה פארמה היא חברת בת של אינטרקיור הציבורית (23.5%). על פי החברה, סכום ההשקעה יאפשר לה לבצע את שלב 3 של הניסוי בתרופה למחלת העיניים NAION. נכט הוא יו"ר ריגנרה פארמה ובעל מניות מוביל בה. הגיוס בוצע לפי שווי של 28.7 מיליון דולר, בפרמיה של 20% על מחיר השוק.

מריוס נכט, צילום: אוראל כהן מריוס נכט | צילום: אוראל כהן מריוס נכט, צילום: אוראל כהן

ריגנרה פארמה סיימה לאחרונה את שלב 2 בניסוי לתרופה עם הצלחה ביעדים הקליניים. שלב 3 צפוי להתחיל בחודשים הקרובים, ובסיומו מקווה החברה לקבל את אישור ה-FDA לשיווקה. בחברה מקווים כי את 10 מיליון הדולר הנוספים היא לא תצטרך לקחת מנכט, אלא תצליח לגייס באמצאות הנפקה, מיזוג או גיוס פרטי.

כאשר ההשקעה תתבצע, חלקה של אינטרקיור בהחזקות ריגנרה פארמה עתיד לרדת ל-17.6% (13% בדילול מלא). התרופה של ריגנרה, RpH201, נועדה לשיקום עצב הראייה אחרי פגיעה מטראומה או מאוטם של ראש עצב הראייה.

מלבד אינטרקיור, ריגנרה מצויה בשליטת קרן הביומד אמון, המנוהלת על ידי ד"ר יאיר שינדל ונשלטת על ידי מריוס נכט. מנכ"ל טבע הזמני יצחק פטרבורג מכהן כסגן יו"ר ריגנרה. ריגנרה נוסדה בידי ד"ר חזן, ד"ר גד לביא, מיכאל שטיינברג ודורון כהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות