אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת משקיעים זכתה במכרז לרכישת קרקע בבני ברק ב־21 מיליון שקל

קבוצת משקיעים זכתה במכרז לרכישת קרקע בבני ברק ב־21 מיליון שקל

הקבוצה - בהובלת עו"ד רוני פאלוך; הפרויקט צפוי לכלול שני בניינים בני 6 קומות כל אחד, בשטח כולל של כ־6,000 מ"ר, בתוספת חניות תת־קרקעיות וקומת מסחר במפלס הקרקע

03.01.2018, 08:09 | ענת דניאלי ונמרוד בוסו
קבוצת משקיעים זכתה לאחרונה במכרז שפרסמה החברה הכלכלית של עיריית בני ברק לרכישת קרקע ברחוב הירקון בשכונת קריית הרצוג בעיר, עבור 21 מיליון שקל. בקרקע זכויות לבניית 60 יחידות דיור ומאות מטרים מסחר. הפרויקט צפוי לכלול שני בניינים בני 6 קומות כל אחד, בשטח כולל של כ־6,000 מ"ר, בתוספת חניות תת־קרקעיות וקומת מסחר במפלס הקרקע.

עו”ד רוני פאלוך. הוביל את קבוצת המשקיעים עו”ד רוני פאלוך. הוביל את קבוצת המשקיעים עו”ד רוני פאלוך. הוביל את קבוצת המשקיעים

האזור שבו ממוקמת הקרקע היה עד לפני מספר שנים אזור תעשייה מיושן ומוזנח שהתאפיין בריבוי של מוסכים, אשר חלקם נחשבו כפולשים לקרקע. לפני מספר שנים החלה עיריית בני ברק והחברה הכלכלית שלה לפעול להתחדשות האזור. על פי תוכנית המתאר העירונית של בני ברק, המקודמת בוועדת התכנון והבנייה העירונית, במקום תקום בשנים הקרובות שכונה בת אלפי יחידות דיור לצד שטחי מסחר ותעסוקה.

את קבוצת הרוכשים הוביל עו"ד רוני פאלוך ממשרד לויתן פאלוך. לדבריו, לאחר תוספת מע"מ והיטלי השבחה צפויה עלות קרקע לדירה להגיע לכחצי מיליון שקל. מחירה ההתחלתי של דירה בת שלושה חדרים בפרויקט העתידי יעמוד על כ־1.4 מיליון שקל. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות