אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אושרה למתן תוקף תוכנית לבניית מעל אלף דירות בבת ים במסגרת פינוי בינוי

אושרה למתן תוקף תוכנית לבניית מעל אלף דירות בבת ים במסגרת פינוי בינוי

הוועדה המחוזית אישרה את התוכנית של מצלאוי לפינוי 240 דירות ובניית 6 בניינים עד 40 קומות וכן שטחי מסחר ומשרדים. התוכנית ממוקמת בציר יוספטל שבשכונת רמת יוסף בעיר

04.01.2018, 10:58 | אמיתי גזית
הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל-אביב אישרה למתן תוקף תוכנית פינוי בינוי של חברת מצלאוי לפינוי 240 יחידות דיור קיימות, בניית 1,078 דירות חדשות, משרדים ושטחי מסחר במקומן, בציר יוספטל שבשכונת רמת יוסף בבת ים.

קראו עוד בכלכליסט

לאחר ההריסה תוכל חברת מצלאוי להקים במקום 6 בניינים חדשים בני 32 ועד 40 קומות הכוללים את הדירות וכן 19 אלף מ"ר למשרדים, 4,850 מ"ר למסחר ועוד 7,128 מ"ר למבנים ומוסדות ציבור ובכללם בית כנסת.

דירות שצפויות לעבור פינוי בינוי של מצלאוי בבת ים דירות שצפויות לעבור פינוי בינוי של מצלאוי בבת ים דירות שצפויות לעבור פינוי בינוי של מצלאוי בבת ים

התוכנית שאושרה מצטרפת ל-2 תוכנית פינוי בינוי נוספת בבת ים של חברת מצלאוי שאושרו לאחרונה בוועדה המחוזית. תוכנית אחת תאפשר בניית 660 דירות חדשות במתחם הרחובות רוטשילד – הרצל – ליבסקינד. התוכנית השנייה במסגרת תמ"א 38, תאפשר הוספת 445 יחידות דיור חדשות ל-508 יחידות הדיור הקיימות ובסך הכל המתחם יכלול 953 יחידות דיור.

יו"ר הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב, דניאלה פוסק: "התוכנית עתידה לשדרג את רחוב יוספטל, לציר משמעותי המשלב מערכות הסעת המונים - רכבת ישראל והקו האדום של הרכבת הקלה שנמצא בהקמה, עם חזית מסחרית, תעסוקה ומגורים. יחד עם זאת, התוכנית תאפשר התחדשות לחלקה הפנימי יותר של השכונה, בין היתר על ידי תוספת קומות ועיבוי של עד 9 קומות, תוך שימור אופי בינוי הקיים".

סמי מצלאוי, מנכ"ל חברת ובעלי חברת מצלאוי: "אני שמח על החלטתה האמיצה של הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה שדחתה את ההתנגדויות לתכנית וראתה את טובת התושבים והצורך בפינוי בינוי בעיר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות