אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטרנט הדברים שעל הראש: שוורצקופף תשיק כלי לתספורת חכמה צילום: Henkel Beauty Care

אינטרנט הדברים שעל הראש: שוורצקופף תשיק כלי לתספורת חכמה

ענקית הטיפוח מפתחת מערכת עתירת חיישנים שתדע להמליץ למעצבי שיער כיצד לבנות תספורות מבלי להזיק לשיער המשתמשים. בנוסף, פיתחה כלי שמציג הדמיית צביעה לשיער, כדי להקל על קליינטים במספרות

04.01.2018, 17:21 | קרן-אור גרינברג

האם בקרוב נתעורר לעולם בו נצא מהמספרה כשאנו מרוצים בכל פעם, עם שיער שמסתדר תמיד? חברת שוורצקופף מנסה לפתח מערכת בשם SalonLab Analyzer, שתאפשר זאת.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בפלטפורמה שמנתחת את בריאות השיער על בסיס חיישני אור שמודדים לחות, איכות שיער פנימי, צבע ועוד. בעזרתה, יוכלו מעצבי שיער לבנות תוכנית טיפול אישית לכל קליינט וקליינטית.

המערכת של שוורצקופף, צילום: Henkel Beauty Care המערכת של שוורצקופף | צילום: Henkel Beauty Care המערכת של שוורצקופף, צילום: Henkel Beauty Care

המערכת מפותחת לצד יישומים חכמים למעצבי שיער, בהם מערכת שמציגה ללקוח כיצד ייראה עליהם צבע שיער חדש לפני הצביעה. מערכת SalonLab תושק במספרות בארה"ב ובאירופה במהלך השנה הקרובה.

הצמיחה בתפוצת המכשירים החכמים הוזילה חיישנים ומערכות ניתוח, מה שהקל על הכנסתם למוצרים בקטגוריות חדשות. חברות בתחומי היופי והטיפוח קפצו על ההזדמנות והשיקו כלים טכנולוגיים חכמים, שמאפשרים למשתמש לשפר את הופעתו תוך צמצום הנזק לגוף. לדוגמה, הפיתוח הישראלי Dafni הקל על נשים בעלות שיער מסולסל שמעוניינות להחליק אותו, הודות למכשיר דמוי מברשת שיער סטנדרטית שמאפשר החלקה ללא פגיעה בטיב השערה. גם ענקית הטיפוח לוריאל פיתחה מברשת שיער חכמה, שמעירה למשתמש כשהוא מבריש חזק מדי, באופן שפוגם בשערו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות