אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
במקום לעמוד בתור: רשות המסים פתחה את מערכת תיאום המס באינטרנט צילום: טל שחר

במקום לעמוד בתור: רשות המסים פתחה את מערכת תיאום המס באינטרנט

המערכת מאפשרת הפקת אישורים לתיאום מס אותם ניתן להדפיס במדפסת ביתית ולמסור למעסיקים

04.01.2018, 17:40 | עמרי מילמן

רשות המסים פתחה הבוקר את מערכת תיאום המס לשנת 2018 באמצעות כניסה לאתר לעריכת תיאום מס שמעניק אישור אוטומטי (אתר אינטרנט) או באמצעות כניסה למערכת הפניות החדשה לבקשת תיאום מס, במקום ההגעה הפיזית למשרדי הרשות והעמידה בתורים דרכה מועברים המסמכים לרשות.

באמצעות המערכת ניתן להפיק עצמאית ומיידית אישורים לתיאום מס, אותם ניתן להדפיס במדפסת אישית ולמסור למעסיקים/משלמים. היישום נותן מענה רק במקרים מסוימים (כמו למשל במקרים של משפחה חד הורית, עבור ילדים וכו') וניתן לערוך באמצעותו רק את תיאום המס הראשון של השנה.

מערכת הפניות החדשה לבקשת תיאום מס מאפשרת לבקש את כל ההקלות, בגין הנסיבות השונות ומתאימה לתיאום מס חוזר במהלך השנה. באמצעותה שולחים בקשה למשרדי מס הכנסה, אליה מצרפים את טופס 116 מלא ומסמכים מאמתים. עם קבלת הבקשה במשרדים, יופקו האישורים המבוקשים תוך 5 ימי עבודה ותשלח הודעה כי האישורים הופקו והם ממתינים למבקש ביישום לתיאום מס.

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

כמו כן, הרשות פרסמה הבוקר דף ייעודי בנושא תיאום מס ובו כל המידע הרלוונטי.

רשות המסים עדכנה היום גם כי ניתנה ארכה לאישורים שהופקו בשנת 2017 (לכלל הציבור עד 13.3 ולגמלאים מקבלי הקצבאות עד ה-30.4), ולכן ניתן לדחות את עריכת תיאום המס לשנת 2018 למועד מאוחר יותר ופחות עמוס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
תיאום המס און ליין לא עובד.
חבל שרשות המיסים לא מפעילה תקופת ניסיון לפני שהיא מפיצה את השירות בקרב האזרחים. אני בזבזתי כמעט שעה בניסיון להרשם לשירות ללא הצלחה. פעם הקוד שנשלח לא נשקלט, אחר כך הנתונים היו שגויים, פתאום תעודת הזהות לא נכונה.... חבל ...שוב צריכים לרוץ למשרדים שלכם בשביל תיאום המס ....
שרה מילוא  |  05.03.20
5.
משה אשר הפארסה ממשיכה
משה אשר במסע יחצ עצמי הפקיד העלוב ביותר בשירות הציבורי איש הקומבינות והתככים זה שהיה צריך את בגצ כדי לזכות בתפקידו שוב בתמונה וכותרת איש קטן שאפילו השר הממונה עליו מתנער ממנו והנה פירוט הסיפור לאזרח הקטן: 250 אלף שח שכר טרחה ואתה מנהל רשות המסים לא יאמן כי יסופר חשוב להבין 250 אלף ש״ח שכר טרחה לעו״ד וינרוט , תביעה של המדינה אותה ייצגה דינה זילבר סגנית היעמש לממשלה בבג״צ ומשה אשר מנהל רשות המסים בישראל!!! לא נתפש כמה רפובליקת בננות אנחנו !! אדם חסר כישורים חסר יכולות חסר כל
ערן יעקב  |  12.01.18
לכל התגובות