אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשבר בטבע: ההסתדרות, הוועד וההנהלה סיכמו על תנאי הפרישה מרצון של עובדי המטה צילום: אוהד צויגנברג

המשבר בטבע: ההסתדרות, הוועד וההנהלה סיכמו על תנאי הפרישה מרצון של עובדי המטה

על פי ההסכם 560 עובדים ממטה החברה יפוטרו או יעזבו מרצון עד חודש מרץ. העובדים יקבלו מענקי פרישה מוגדלים בהתאם לוותק שלהם בחברה. במקביל, סוכם כי מאות עובדים המועסקים כיום בחוזים אישיים יכללו בהסכם הקיבוצי בהמשך

04.01.2018, 19:46 | עמרי מילמן
ההסתדרות, ועד עובדי מטה טבע בפתח תקווה והנהלת החברה הגיעו היום להסכם הפרישה מרצון לעובדי המטה.

קראו עוד בכלכליסט

ההסכם קובע כי תינתן אפשרות של הליך פרישה מרצון בשבועות הקרובים לכל עובדי המטה, עם תנאי פרישה מיטיבים הכוללים מענק פרישה מוגדל. אחרי שיסתיים הליך הפרישה מרצון בהתאם לצורך תחל הידברות בין ההנהלה לנציגות העובדים על פיטורי עובדים שיזכו גם כן למענק.

לפי נציגי העובדים הסיכום קובע כי המענק יחושב כך - שבועיים שכר על כל שנת עבודה בעשר השנים הראשונות ושלושה שבועות שכר על כל שנת עבודה מעל 10 שנים. עובדים מעל גיל 50 יקבלו עוד 3 חודשי שכר.

עובדי טבע מפגינים מול ביתה של גליה מאור, דירקטורית בחברה (ארכיון), צילום: ספי קרופסקי עובדי טבע מפגינים מול ביתה של גליה מאור, דירקטורית בחברה (ארכיון) | צילום: ספי קרופסקי עובדי טבע מפגינים מול ביתה של גליה מאור, דירקטורית בחברה (ארכיון), צילום: ספי קרופסקי

בסך הכל יפוטרו או יעזבו מרצון 560 עובדים מהמטה עד תחילת מרץ, כאשר תנאי הפרישה ישארו בתוקף עד סוף השנה.

במקביל להליך הפרישה סוכם כי יורחב תחולתו של ההסכם הקיבוצי בחברה כך שמאות עובדים נוספים שהועסקו עד כה בחוזים אישיים יזכו להגנה הקיבוצית והתנאים של ההסכמים הקיבוציים בטבע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות