אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגלל עיכוב בחניון: אין קבלת קהל בקריית הממשלה בת"א צילום: אוראל כהן

בגלל עיכוב בחניון: אין קבלת קהל בקריית הממשלה בת"א

2,000 עובדי קריית הממשלה בתל אביב החליטו כי החל ממחר לא יקבלו קהל - במחאה על כך שלעתים הם מתעכבים כ-50 דקות רק ביציאה מהחניון. תכננתם להוציא פספורט חדש או לשנות כתובת בתעודת הזהות? תצטרכו להמתין

07.01.2018, 20:52 | ynet
2,000 עובדי קריית הממשלה בתל אביב החליטו כי החל ממחר (ב') לא יקבלו קהל - במחאה על הפסקת הפיצוי בגין בעיות תנועה באזור.

בהסתדרות הסבירו כי צומת עזריאלי הוא אחד הצמתים העמוסים בישראל, ולכן קשה לעובדים להגיע לעבודה ולצאת ממנה, ולעתים הם מתעכבים כ-50 דקות רק ביציאה מהחניון.

כבר לפני חודשיים הייתה אמורה להיערך שביתה, אבל היא בוטלה ברגע האחרון משום שההסתדרות, נציבות שירות המדינה והממונה על השכר באוצר הסכימו לנסות לפתור את המחלוקות במשא ומתן. השיחות נכשלו, וכעת שוב מרחף איום העיצומים.

קריית הממשלה, צילום: אוראל כהן קריית הממשלה | צילום: אוראל כהן קריית הממשלה, צילום: אוראל כהן

בבניין קריית הממשלה, הסמוך לצומת עזריאלי ולבסיס הקריה, פועלים 22 ועדי עובדים. בין נותני השירותים שם: רשות האוכלוסין וההגירה, יחידות מס הכנסה ומס רכוש, רשות מקרקעי ישראל, משרד המשפטים, משרד השיכון ועוד.

במכתב ששלח נציג ההסתדרות במרחב תל אביב אלי להב לנציב שירות המדינה אהוד פרוור ולממונה על השכר באוצר ערן יעקב הודיע להב כי ממחר ועד להודעה חדשה לא תהיה קבלת קהל בקריית הממשלה. 

"היום התקיימה ישיבת חירום של כל נציגי הוועדים בקריית הממשלה בתל אביב", כתב להב. "היא התקיימה עקב התנהלות אגף השכר ונציבות שירות המדינה, אשר פועלים בחוסר תום לב ובחוסר מקצועיות, וכתוצאה מכך גורמים פגיעה קשה לציבור העובדים בקריה. לצערנו, למרות פניות חוזרות ונשנות, אגף השכר והנציבות לא מצאו לנכון לפתור את בעיית התנועה הקשה הקיימת זה זמן רב בכניסה לחניון וביציאה ממנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות