אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
במגדל שוקלים: עופר אליהו יישאר המנכ"ל צילום: גל חרמוני

פרסום ראשון

במגדל שוקלים: עופר אליהו יישאר המנכ"ל

במגדל שוקלים מחדש אם למנות מנכ"ל אחר, זאת לאחר שהמגעים עם מיכל עבאדי, החשבת הכללית לשעבר, להחליף בתפקיד את בנו של הבעלים שלמה אליהו עלו על שרטון

08.01.2018, 17:17 | רחלי בינדמן

עופר אליהו, מנכ"ל מגדל עשוי להישאר בתפקידו כמנכ"ל, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

לפני חודש וחצי דיווחה החברה כי בעל השליטה שלמה אליהו המכהן כדירקטור בחברה צפוי להתמנות כיו"ר מגדל במקומו של יוחנן דנינו, ובנו עופר אליהו צפוי לפרוש מתפקידו ולפנות לעסקים פרטיים.

לכלכליסט נודע כי לאחר שהמגעים עם מיכל עבאדי בויאנג'ו, החשבת הכללית לשעבר במשרד האוצר למינויה לתפקיד המנכ"לית עלו על שרטון, בוחן אליהו להשאיר בשלב זה את המצב כפי שהוא – כלומר שבנו עופר יישאר בתפקיד והוא עצמו לא יתמנה ליו"ר. במגדל כאמור כבר דיווחו כי דנינו צפוי לסיים את תפקידו וכעת עולה השאלה אם גם דנינו עשוי להישאר בסופו של דבר בתפקיד. עבאדי בויאנג'ו לעומת זאת כבר מצאה ג'וב אחר ותמונה החל מהחודש הבא לתפקיד יו"ר בית ההשקעות פסגות.

לפני 3 שנים פרסמה הממונה על שוק ההון דורית סלינגר טיוטת הוראה לפיה בעל שליטה וקרובו לא יוכלו לשמש בתפקידים ניהוליים בחברה אלא אך ורק כדירקטורים. מאז סלינגר לא קידמה או אכפה את ההוראה ואליהו הבן נשאר בתפקיד. לא ברור כיצד תגיב כעת סלינגר, אם בכלל להחלטה של משפחת אליהו להותיר את המצב על כנו, אם אמנם תצא לפועל.

עופר אליהו מכהן כמנכ"ל מגדל בדצמבר 2013 לאחר שבמשך שנים ניהל את חברת הביטוח אליהו ביטוח הפרטית. הוא נחשב מנכ"ל מקצועי ומוערך שהגדיל את נתח השוק של מגדל בביטוח הכללי כדי למתן את החשיפה שלה לענף ביטוחי החיים התלוי מאד בשוק ההון.

 

עופר אליהו - מנכ"ל מגדל, צילום: גל חרמוני עופר אליהו - מנכ"ל מגדל | צילום: גל חרמוני עופר אליהו - מנכ"ל מגדל, צילום: גל חרמוני

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות