אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל אינטל: נעמוד בלוח הזמנים לתיקון הפרצות באבטחת המידע צילום: אינטל

מנכ"ל אינטל: נעמוד בלוח הזמנים לתיקון הפרצות באבטחת המידע

בריאן קרזניץ' הופיע הלילה בכנס הטכנולוגיה CES והתייחס כבר בתחילת דבריו למשבר השבבים: "הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות כדי לוודא שהנתונים שלכם בטוחים הוא להקפיד להתקין את עדכוני התוכנה מייד עם שחרורם"

09.01.2018, 10:10 | יואב סטולר
מנכ"ל אינטל, בריאן קרזניץ', הופיע הלילה בכנס הטכנולוגיה CES והתייחס כבר בתחילת דבריו למשבר השבבים העולמי. קרזניץ' אמר הלילה על הבמה המרכזית בתערוכה בארצות הברית כי אינטל תעמוד ביעדים שהציבה לתיקון פרצות אבטחת המידע Spectre ו-Meltdown.

"לגבי המעבדים שלנו, מוצרים שיצאו לשוק בחמש השנים האחרונות, אינטל תשחרר עדכונים ליותר מ-90% של המוצרים הללו תוך שבוע וליתרת המוצרים עד סוף ינואר", התחייב המנכ"ל. "אנו פועלים ללא ליאות כדי להבטיח שהמצב יישאר כך. הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות כדי לוודא שהנתונים שלכם בטוחים הוא להקפיד להתקין את עדכוני התוכנה של יצרן מערכת ההפעלה ויצרן המערכת מייד עם שחרורם".

קראו עוד בכלכליסט

בריאן קרזניץ בריאן קרזניץ', מנכ"ל אינטל. טוען כי החברה אינה יודעת על מקרה כלשהו בו נוצלו פרצות האבטחה שנחשפו כדי להשיג מידע על משתמשים | צילום: אי פי איי בריאן קרזניץ

לדבריו, החברה, כיצרנית מעבדי המחשב הגדולה בעולם וזו שעמדה בליבת הסערה האחרונה, אינה יודעת על מקרה כלשהו בו נוצלו פרצות האבטחה שנחשפו כדי להשיג מידע על משתמשים.

קרזניץ' הסביר כי אינטל אינה יודעת כמה ייפגעו ביצועי המעבדים שלה בעקבות העדכון, בגלל שמדובר בנתון משתנה ביחס לאופי השימוש. "אנו מאמינים שהשפעת העדכונים האלה על הביצועים תלויה בראש ובראשונה בעומס העבודה. לפיכך, אנו מצפים שעבור חלק מהמשתמשים נהיה עדים להשפעה רבה יותר מאשר אצל אחרים. אנו ממשיכים לפעול עם התעשייה לצמצום ההשלכות על אותם עומסי עבודה עם הזמן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות