אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לנובו וגוגל חושפות: Mirage Solo, משקפי VR שאינם זקוקים למחשב

לנובו וגוגל חושפות: Mirage Solo, משקפי VR שאינם זקוקים למחשב

המשקפיים החדשים, שנשענים על פלטפורמת Daydream של גוגל, נועדו להנגיש חוויות VR גם למשתמשים שאין ברשותם מחשב חזק. המוצר צפוי להגיע לשוק בהמשך השנה, בכ-400 דולר

10.01.2018, 19:54 | קרן-אור גרינברג

לנובו משיקה משקפי VR על בסיס פלטפורמת Daydream של גוגל. המשקפיים, Mirage Solo ישווקו ברבעון השני של 2018 בכ-400 דולר. מדובר במשקפיים שיכולים לפעול גם ללא חיבור למחשב, מה שמאפשר גמישות ומנגיש את המוצר גם למי שאין בבעלותו מחשב חזק במיוחד.

קראו עוד בכלכליסט

למשקפי מיראז' סולו יש שתי מצלמות בחזית, שנשענות על טכנולוגיית פרויקט טנגו של גוגל לסריקה תלת ממדית של סביבת המשתמש. למיראז' יש זמן סוללה של שבע שעות, אך משקל המערכת עומד על 645 גרם - יותר משל המתחרים.   

משקפי לנובו החדשים משקפי לנובו החדשים משקפי לנובו החדשים

שוק ה-VR כולל שחקנים גדולים שנאבקים על כל צרכן, ביניהן סוני, סמסונג, HTC ופייסבוק. משקפי ה-VR העצמאיים, שאינם תלויים במחשב, הם תת קטגוריה מעניינת בשוק מוצרי המציאות המדומה, שצוברת תאוצה בשנתיים האחרונות.

קטגוריה זו הופכת את ה-VR לרלוונטי עבור יותר משתמשים, אם כי קצב האימוץ עדיין נמוך יחסית בשל היעדר תכנים מתאימים. בשלב זה, הקהל המרכזי של מוצרי המציאות המדומה הם גיימרים, שרוצים חוויית משחק אימרסיבית ועשירה יותר ורגילים לשלם הרבה כסף על ציוד המשחקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות