אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפעם השלישית: מגזין פנטהאוז על סף פשיטת רגל צילום: בלומברג

בפעם השלישית: מגזין פנטהאוז על סף פשיטת רגל

המו"לית של המגזין האירוטי הגישה בקשה להגנה מפני נושים אחרי שהוגשה נגדה תביעה לפיה סילפה את נתוניה הכספיים ומסרה הצהרות כוזבות, ולא הצליחה להחזיר חוב בסך 10 מיליון דולר

12.01.2018, 22:26 | בלומברג

המגזין האירוטי פנטהאוז, שנוסד בשנת 1965 על ידי בוב גוצ'יונה, נקלע בפעם השלישית בתולדותיו לסכנה לפשיטת רגל. היום (ו') נודע שהמוציאה שלו לאור, חברת פנטהאוז גלובל מדיה, הגישה לבית המשפט בקליפורניה בקשה להגנה מפני נושים.

 , צילום: בלומברג צילום: בלומברג  , צילום: בלומברג

פנטהאוז נמצא היום בבעלותה של קלי הולנד, שרכשה אותו ב-2016 והצהירה כי בכוונתה להסיר את התכנים המיזוגניים שאיפיינו אותו לדבריה, וכן להרחיב את תפוצתו. בין היתר דיברה על כוונה להקים רשת מסעדות המזוהה עם המותג ושתתחרה ברשת Hooters.

הבקשה שהוגשה לבית המשפט נוגעת להפצה, לרישוי ולפלטפורמות הדיגיטל והשידור של פנטהאוז. שתי פשיטות הרגל הקודמות נבעו מההתפתחויות הטכנולוגיות, ואילו זו הנוכחית נרשמת על רקע החשש מפני אווירה הנגועה בהטרדה מינית בתקשורת.

לפני שהולנד רכשה את פנטהאוז הוא היה בבעלות חברת FriendFinder Networks, ועבר הליך פשיטת רגל בשנת 2013 שהוסברה בתחרות מצד אפליקציות ואתרי אינטרנט. עשר שנים קודם לכן טענו הבעלים הקודמים, חברת ג'נרל מדיה, במהלך פשיטת הרגל כי המותג סובל מתחרות מצד הטלוויזיה בכבלים וחנויות הווידיאו. 

לפי תביעה שהוגשה לבית המשפט העליון בקליפורניה השבוע, החברה זייפה את נתוניה הכספיים ומסרה הצהרות כוזבות באשר להפסדיה בשנים 2016 ו-2017. את התביעה הגישה חברת דרים מדיה, ולפיה פנטהואז לא הצליחה לפרוע את חובותיה בסך 10.3 מיליון דולר.

הולנד והחברה לא השיבו לטענות. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות