אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי: עופר אליהו יסיים ביוני את תפקידו כמנכ"ל מגדל

עכשיו זה רשמי: עופר אליהו יסיים ביוני את תפקידו כמנכ"ל מגדל

זאת בניגוד לחרושת השמועות לפיה אביו שלמה אליהו בחן להשאירו בתפקיד; טרם נמצא לו מחליף

14.01.2018, 13:22 | רחלי בינדמן

עופר אליהו יעזוב סופית את תפקידו כמנכ"ל מגדל בתחילת יוני. אף על פי שכבר דווח על עזיבתו של הבן לפני חודשיים, בדירקטוריון מגדל ביקשו לקבל מידע מעודכן, זאת על רקע חרושת שמועות לפיה אביו, שלמה אליהו בעל השליטה במגדל, שוקל מחדש אם למנות מנכ"ל אחר במקומו.

קראו עוד בכלכליסט

עופר אליהו עופר אליהו עופר אליהו

הספקולציות הוסרו כאשר הבוקר (א') אמר אליהו הבן בישיבה: "כל מאמציי מרוכזים כרגע באישור תוכניות העבודה והתקציב, ואלו מביאים לידי ביטוי את התוכנית האסטרטגית לשנת העבודה הקרובה.

"אני משוכנע שנראה זאת במבחן התוצאה כבר ברבעון הקרוב. לאחר למעלה מארבע שנים מאתגרות כמנכ"ל מגדל, הודעתי לדירקטוריון החברה על כוונתי לממש את בקשתי לפרוש מהתפקיד החל מחודש יוני 2018. אני מסיים את תפקידי בתחושת סיפוק רבה ומתוך ידיעה כי מגדל, כחברה מובילה בתעשיית הביטוח, הפנסיה והפיננסיים בישראל, ערוכה לאתגרי המחר".

בשלב זה טרם דווח מי יחליף את הבן. במגדל מסרו: "החברה ומגדל ביטוח נערכות בהתאם להודעה על מינוי מנכ"ל חדש".

בשבוע שעבר התברר כי כוונתו של האב שלמה אליהו להתמנות ליו"ר מגדל נתקלה במחסום הממונה על שוק ההון דורית סלינגר, שלא מעוניינת לאשר את המינוי בטענה שאליהו בן ה-82 אינו עומד בתנאי הכשירות, וזאת אף על פי שאליהו האב פעיל וחריף מאי פעם. לא ברור אם שלמה אליהו יאבק בכוונה זו. 

בשלב זה יוחנן דנינו, היו"ר המכהן, נותר בתפקידו עד להודעה חדשה בנושא וזאת לאחר שבמגדל כבר דיווחו כי דנינו צפוי לסיים את תפקידו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות