אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבוע אחרי שעזב את חברת ההסעדה שולץ, מיכה רונן חוזר להוניגמן

שבוע אחרי שעזב את חברת ההסעדה שולץ, מיכה רונן חוזר להוניגמן

רונן פרש מרשת האופנה לפני שנתיים לטובת קייטרינג שולץ, ויחליף כעת את קובי מויסה שניהל את הוניגמן בשנתיים האחרונות

14.01.2018, 14:51 | אורנה יפת

שבוע לאחר שהודיע כי הוא עוזב את חברת ההסעדה שולץ שנמצאת בשליטת קרן אייפקס, חוזר מיכה רונן לתפקיד מנכ"ל קבוצת האופנה הוניגמן. רונן פרש מהוניגמן לפני שנתיים לטובת קייטרינג שולץ, ויחליף כעת את קובי מויסה שניהל את חברת האופנה בשנתיים האחרונות. 

מיכה רונן מיכה רונן מיכה רונן

רונן (54), בעל תואר ראשון בחשבונאות ומתמטיקה ו-MBA מאוניברסיטת תל-אביב, החל את דרכו בקבוצת הוניגמן בשנת 2010 כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים ובהמשך שימש כמנכ"ל הקבוצה במשך חמש וחצי שנים.

רונן עזב את חברת ההסעדה בהסכמה עם זהבית כהן, מנכ"לית אייפקס. דני פלטי משמש כיו"ר דומיננטי בשולץ וכעת ייכנס גם לתפקיד מנכ"ל החברה במקומו של רונן.

קבוצת הוניגמן נמצאת בבעלות יעקב ומיכה הוניגמן ומנהלת שלושה מותגים הפונים לקהלים שונים: הוניגמן נשים, TNT והוניגמן קידס. לקבוצה 150 סניפים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
קובי מויסה- רמאי נוכל ומנהל ברמה פלילית
ראשית אפתח ואציין כי האיש מכיר אותי היטב ונמנע מלתבוע אותי כיוון שהוא יודע היטב שקלונו יוצג ברבים. קובי מויסה הגיע למגה ספורט לאחר מנכ"ל מוצלח שהביא אותה לשיא: אבי קלפה. במגה ספורט קידם מויסה את דני דותן והפך אותו לסמנכ"ל תפעול. אותו דותן נתפס הרבה קודם כמנהל סניף גונב את הרשת ופישמן נמנע מלפטר אותו בעקבות העובדה שסבו נשא בתפקיד בכיר במנהל. השניים בשיתוף עם חשב החברה הקימו ברשת ספק בשם עודפים והעבירו אליו את המלאי המת מהסניפים. הם הזינו עלות של שקל אחד למוצר ומכרו במחירי הפסד מאות אלפי נעליים .
נ.ש.  |  16.01.19
18.
קובי מויסה
סוס מת ....מכיר אותו מהעבר ( קבוצת פישמן ) עצלן ברמה עולמית ...מחזיק מעצמו אך חסר מנהיגות וכשרון ...כמו החבר מנגב קרמיקה גם כאן הבלוף מתגלה כל פעם מחדש. האיש פשוט צריך לשבת בבית ...היכן שהוא דורך לא צומח כלום ...גם במפלגתו של יאיר לפיד למדו מה "התותח " הזה שווה .
אחד שמכיר  |  28.01.18
לכל התגובות