אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפעם השניה בתוך שנה - בזן מחלקת דיבידנד צילום: יח"צ

בפעם השניה בתוך שנה - בזן מחלקת דיבידנד

האסיפה הכללית של החברה אישרה חלוקה של כ-65 מיליון דולר לבעלי המניות - החברה לישראל תקבל כ-22 מיליון דולר ופטרוכימיים כ-10 מיליון דולר. בשנה שעברה חילקה בזן דיבידנד של כ-85 מיליון דולר

15.01.2018, 09:04 | ליאור גוטמן

האסיפה הכללית של קבוצת בזן אישרה אתמול (א') חלוקת דיבידנד בהיקף של כ-65 מיליון דולר. החלוקה מתווספת לדיבידנד בהיקף של כ-85 מיליון דולר אותו חילקה בזן לבעלי המניות בשנה שעברה.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל הקבוצה, ישר בן מרדכי, אמר ש"החלוקה שאושרה על-ידי אסיפת בעלי המניות מסמלת את האיתנות הפיננסית והעוצמה של הקבוצה. בכך הקבוצה משתפת את בעלי המניות ברווחיה ומציפה ערך בגין השקעתם בחברה, זאת לצד המשך הקטנת החוב הפיננסי".

ההחלטה על חלוקת הדיבידנד התפרסמה בנובמבר האחרון במסגרת פרסום דוחות החברה לרבעון השלישי של 2017. בזן סיימה את הרבעון ברווח נקי של 92 מיליון דולר (לעומת רווח נקי של כמיליון דולר בלבד ברבעון השלישי של 2016).

הנהנות העיקריות מהדיבידנד יהיו בעלות השליטה: החברה לישראל של עידן עופר (המחזיקה ב-33% ממניות החברה) שצפויה לקבל כ-22 מיליון דולר מסכום החלוקה וחברת פטרוכימיים של דיויד פדרמן (15.5%) שתקבל כ-10 מיליון דולר. 

ישר בן מרדכי מנכ"ל קבוצת בזן, צילום: יח"צ ישר בן מרדכי מנכ"ל קבוצת בזן | צילום: יח"צ ישר בן מרדכי מנכ"ל קבוצת בזן, צילום: יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות