אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענקית המדיה קומקאסט מחפשת יזמים ישראלים

בלעדי לכלכליסט

ענקית המדיה קומקאסט מחפשת יזמים ישראלים

תאגיד התקשורת קומקאסט ורשת החממות הטכנולוגיות טקסטארס קוראים לסטארט־אפים ישראליים להתמחות אצלם בתחומי הבידור והשיווק

16.01.2018, 08:24 | מאיר אורבך

תאגיד המדיה הגדול בעולם קומקאסט מחפש חברות סטארט־אפ ישראליות לחממת הסטארט־אפים שהוא מקים בשיתוף רשת חממות הטכנולוגיה טקסטארס, כך נודע ל"כלכליסט". התוכנית מציעה חיבור לכל מותגי התקשורת והבידור של הרשת, בהן רשת הטלוויזיה NBC ואולפני הקולנוע יוניברסל ודרימוורקס, את הבקשות להשתתפות בתוכנית אפשר להגיש עד אפריל, והפעילות תחל בחודש יולי.

קראו עוד בכלכליסט

התוכנית תימשך 13 שבועות בהדרכת מנטורים מטקסטארס ותכלול פגישות וייעוץ קבוע עם מומחים מ־NBC ויוניברסל, ערוצי הכבלים וקרן ההשקעות של קומקאסט. התוכנית תפעל מפילדלפיה והיא עוצבה בהתייעצות עם 1,500 יזמים בעולם.

טקסטארס היא הרשת הגדולה בעולם של חממות טכנולוגיה והתחומים שבהם היא מתמקדת הם בין היתר: פיתוחים של יישומי בידור, ערים חכמות, בריאות דיגיטלית ושיווק דיגיטלי.

קומקאסט הוא תאגיד השידורים הגדול בעולם. הוא נסחר בשווי שוק של כ־196 מיליארד דולר בנאסד"ק ובין הנכסים שלו ערוץ הטלוויזיה NBC, אולפני יוניברסל וערוץ הטלוויזיה הפיננסי CNBC. החברה היא חברת הכבלים המובילה בארצות הברית עם יותר מ־22 מיליון לקוחות טלוויזיה וכ־25 מיליון לקוחות של אינטרנט בפס רחב. החברה הוקמה ב־1963 ומעסיקה כ־160 אלף עובדים, ומשרדיה הראשיים נמצאים בפילדלפיה. ב־2016 רכשה קומקסאט תמורת 3.8 מיליארד דולר את אולפני דרימוורקס, שיצרו, בין היתר, את סדרות הסרטים המצליחות "שרק", "קונג פו פנדה" ו"מדגסקר", ומחזיקה גם בזכויות על כמה סדרות אנימציה קלאסיות.

מתוך הסרט המיניונים של יוניברסל. החברה־האם מעסיקה 160 אלף עובדים מתוך הסרט המיניונים של יוניברסל. החברה־האם מעסיקה 160 אלף עובדים מתוך הסרט המיניונים של יוניברסל. החברה־האם מעסיקה 160 אלף עובדים

"אנו מצפים להביא כמה מהיזמים המצליחים בעולם לפילדלפיה ולעבוד עם השותפים שלנו בטקסטארס תוך ניצול מערך הנכסים הייחודי של קומקאסט, שיסייע להוביל את עסקיהם לשלב הבא", אמר סם שוורץ, מנהל פיתוח עסקי ראשי בקומקאסט.

מאיה בראץ, מנהלת החממות של טקסטארס, אמרה: "אנו נרגשים להתאים את התוכנית של טקסטארס לרשת העולמית של קומקאסט. שילוב ייחודי זה ירחיב את המחויבות המתמשכת שלנו לתגבר את הצמיחה של צוותים מוכשרים ביותר ברחבי העולם שיצטרפו אלינו".

בישראל מייצג את קומקאסט דניאל צרטוף, לא ניתן היה להשיג את תגובתו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות