אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנוסע לבש יותר מדי בגדים וחברות התעופה סירבו להטיסו צילום: Twitter@Ryan Hawaii

הנוסע לבש יותר מדי בגדים וחברות התעופה סירבו להטיסו

נוסע שלבש 8 זוגות מכנסיים ו-10 חולצות, נעצר בשדה התעופה "קפלוויק" באיסלנד בטענה שניסה לחמוק מתשלום על משקל יתר לכבודה שלו. רק אחרי יומיים הצליח לטוס הביתה לאנגליה

16.01.2018, 13:16 | שירות כלכליסט

נוסע שביקש לטוס מאיסלנד לאנגליה נעצר בשדה התעופה "קפלוויק" באיסלנד לאחר לאחר שנתפס כשהוא מנסה לחמוק מתשלום על משקל יתר לכבודה שלו כשהוא לובש 8 זוגות מכנסיים ו-10 חולצות.

רייאן קרני וויליאמס (המכנה עצמו ראיין הוואי), לא קיבל היתר עלייה למטוס בדלפק בריטיש איירוויס לטיסה הביתה, משום שלבש את כל בגדיו בטענה שלא נכנסו למזוודה שלו.

 

בתגובה סירב ראיין לעזוב את הדלפק כשהוא מגיב בגסות רוח. נציג חברת התעופה הזעיק משטרה שעצרה אותו.

בטוויטר כתב ראיין: "אני מעוכב בשדה התעופה קפלוויק משום שלא היו לי מזוודות ולבשתי את כל הבגדים שלי עלי והם עדיין לא מאפשרים לי לעלות. זה צעד גזעי?".

מאוחר יותר טען בטוויטר, כי כשהמשטרה הגיעה, הוא נעצר, והשוטר ריסס את פניו בגז מדמיע והחזיקו על הקרקע לאחר שסירב לעזוב את הדלפק. הוא מתעקש כי נהג בנימוס במהלך האירוע כולו.

לאחר שמסר את עדותו במשטרה נשלח לדרכו וניסה לעלות לטיסת איזי-ג'ט ביום למחרת. אולם ברגע שהגיע לשער העלייה למטוס, הודיע לו איש צוות כי לא יוכל לעלות לטיסה בשל האירוע מיום קודם. "ושוב! נאסר עלי לעלות ל-2 טיסות ביומיים ללא כל סיבה מוצדקת", כתב בטוויטר. הוא נתקע בשדה התעופה ללא כסף וללא מזוודה משום שאת מזוודתו שלח כבר לאנגליה ביום הקודם. בסופו של דבר הצליח לחזור בטיסה של נורוויג'ן אייר ליין.

שתי חברות התעופה שסירבו להעלותו לטיסות השיבו לו את כספו והוא מתעקש כי היחס אליו נבע מאפליה על רקע מוצאו בהיות שחום עור.

ראיין הוואי. לבש יותר מדי בגדים, צילום: Twitter@Ryan Hawaii ראיין הוואי. לבש יותר מדי בגדים | צילום: Twitter@Ryan Hawaii ראיין הוואי. לבש יותר מדי בגדים, צילום: Twitter@Ryan Hawaii

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות