אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פירמת רואי החשבון בייקר טילי ישראל מתמזגת עם דוד אנזל ושות' צילום: עמית שעל

פירמת רואי החשבון בייקר טילי ישראל מתמזגת עם דוד אנזל ושות'

החברה המשותפת תכלול 115 עובדים. בייקר טילי, שהיו"ר שלה הוא ד"ר איל הורוביץ, מדורגת במקום ה־11 בדירוג משרדי רואי החשבון של BDI

17.01.2018, 08:14 | עמרי מילמן
בייקר טילי ישראל מתמזגת עם פירמת רואי החשבון דוד אנזל ושות'. בייקר טילי, שהיו"ר שלה הוא ד"ר איל הורוביץ, מדורגת במקום ה־11 בדירוג משרדי רואי החשבון של BDI. הפירמה העולמית בייקר טילי אינטרנשיונל, המדורגת במקום ה־8 בעולם, תקלוט את דוד אנזל, שהוקמה לפני 32 שנה ומספקת שירותים מקצועיים לעסקים קטנים ובינוניים בעיקר באזור השרון. בבייקר טילי ישראל מועסקים היום 100 עובדים, וכעת ייקלטו בה עוד 15 עובדי דוד אנזל.

בייקר טילי ישראל מציעה שירותי ייעוץ מס ותכנון מס, ייעוץ אסטרטגי, ביקורת חקירתית וביקורת פנימית, הנהלת חשבונות וחשבות שכר ומיסוי פרט.

רו"ח אייל הורביץ, צילום: עמית שעל רו"ח אייל הורביץ | צילום: עמית שעל רו"ח אייל הורביץ, צילום: עמית שעל

  

ד"ר איל הורוביץ מסר: "מיזוגה של פירמת אנזל הוא חלק מאסטרטגיה ברורה שאנו מובילים מ־2013 להתמקד ולייצר ערך עסקי מותאם ללקוחות SMB (עסקים קטנים ובינוניים, ע"מ), ולהנגיש שירותים איכותיים שעד כה היו מנת חלקן של החברות הגדולות במשק. אני בטוח שהקרבה הפיזית ללקוחות באזור השרון תוביל לקפיצת מדרגה נוספת בפעילות חטיבת ה־SMB של בייקר טילי בישראל".

 

רו"ח אוהד אנזל, מנכ"ל דוד אנזל ושות': "אני מאמין שהשותפות עם בייקר טילי תייצר ערך משמעותי ללקוחות תוך שמירה על רמת השירות אליה הם מורגלים, ולנו כפירמה עם שורשים חזקים באזור השרון – מעטפת מקצועית ובינלאומית מהמעלה הראשונה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות