אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טראמפ יחגוג שנה להשבעתו ב"מאר-א-לאגו"; מחיר כרטיס זוגי - החל מ-100 אלף דולר צילום: איי אף פי

טראמפ יחגוג שנה להשבעתו ב"מאר-א-לאגו"; מחיר כרטיס זוגי - החל מ-100 אלף דולר

הכרטיס כולל ארוחת ערב וצילום משותף עם טראמפ באירוע שייערך באחוזת הפאר שלו בפלורידה; כרטיס ב-250 אלף דולר יזכה את הזוג במקום ישיבה בשולחן העגול לצד הנשיא

19.01.2018, 11:35 | בלומברג

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ יחגוג את יום השנה להשבעתו לנשיאות. החגיגה תיערך ביום שבת באחוזת הפאר שלו, מאר-א-לאגו בפלורידה. מחיר לכרטיס זוגי מתחיל מ-100 אלף דולר.

על פי ההזמנה, הכרטיס כולל ארוחת ערב וצילום משותף עם טראמפ. כרטיס ב-250 אלף דולר יזכה את הזוג במקום ישיבה בשולחן העגול לצד הנשיא.

טראמפ אמר לתקשורת בנובמבר כי שקל לערוך את החגיגה בחודש זה - שנה לניצחונו על הילארי קלינטון, אך היה בסיור באסיה באותו זמן.

האירוע, שאותו יארחו רונה רומני מק'דניאל, יו"ר הוועידה הרפובליקנית הארצית, וסטיב וויין, ענק בתי הקזינו, יניב רווחים לקמפיין בחירתו לכהונה שנייה של טראמפ ולוועידה.

שם משפחתה של מק'דניאל מלפני הנישואין - רומני - אינו מצוין על גבי ההזמנה. לטראמפ מערכת יחסים רוויה מחלוקות עם דודה, מיט רומני. ווין הוא היו"ר הפיננסי של הוועידה.

לא ברור אם התוכניות של טראמפ להגיע לפלורידה בסוף השבוע ישתנו במקרה שהסנאט לא יאשר היום את הצעת התקציב הזמני, דבר שיביא להשבתת סוכנויות הממשל. ההצעה אושרה הלילה בבית הנבחרים, אך הרפובליקנים מתקשים לגייס עבורה רוב בסנאט. יועציו של טראמפ סבורים הסנאט יאשר את ההצעה, כך שהנשיא לא ייאלץ להישאר בוושינגטון. כך על פי גורם המקורב לעניין.

מאר-א-לגו, צילום: גטי אימג מאר-א-לגו | צילום: גטי אימג'ס מאר-א-לגו, צילום: גטי אימג

ועדת גיוס התרומות המשותפת שמנהלת את האירוע "טראמפ ויקטורי" (Trump Victory ) גייסה 11.1 מיליון דולר בשלושת הרבעונים הראשונים של 2017. את הנתונים הסופיים ל-2017 תפרסם הוועדה ב-31 בינואר.

גיוס התרומות של טראמפ בשנתו הראשונה בתפקיד - שכלל אירועים מפוארים לתורמים הכבדים ובקשות מתורמים קטנים יותר - כללו מכירת "בלאק פריידיי" במבצע של כובעי הבייסבול עם הסלוגן "Make America Great Again". הקמפיין של הנשיא ביקש מתורמים אפילו תרומות של 3 דולרים, עבור אפשרות זכייה בכרטיס לאירוע מחר, כולל הוצאות טיסה.

הנשיא הקודם, ברק אובמה, כיהן שנתיים בתפקיד בטרם ערך את קמפיין הבחירה המחודשת שלו. הנשיא ג'ורג' וו. בוש גייס 268,423 דולר בשנתיים הראשונות שלו בבית הלבן. כך על פי רשומות שבידי ועדת הבחירות הפדראלית. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות