אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוקס חתמה על העסקה להשקת מועדון משותף עם לאומי קארד צילום: יובל חן

פוקס חתמה על העסקה להשקת מועדון משותף עם לאומי קארד

המועדון המשותף שיכלול את כל מותגי הקבוצה שכלולים במועדון דרים קארד של פוקס, יושק בתחילת מאי 2018. עבור לאומי קארד מדובר במזעור נזקים לאחר הפרידה משופרסל שהחליטה להעביר את כרטיס האשראי החוץ בנקאי שלה לחברת כאל

21.01.2018, 10:54 | אורנה יפת

פוקס חתמה הערב (א') על עסקה להשקת מועדון לקוחות בשותפות עם לאומי קארד. קבוצת האופנה מדווחת כי השותפות תכלול השקת כרטיס אשראי חוץ בנקאי לחברי מועדון דרים קארד, שיונפק ויתופעל על ידי לאומי קארד.

קראו עוד בכלכליסט

עבור לאומי קארד מדובר במזעור נזקים לאחר הפרידה מרשת שופרסל שהחליטה להעביר את כרטיס האשראי החוץ בנקאי שלה לחברת האשראי כאל, לאחר שותפות של עשר שנים. הפרידה משופרסל מהווה הפסד של עשרות מיליוני שקלים בשנה שהניבה השותפות ללאומי קארד, שכן לשופרסל מועדון שכולל כ-500 אלף לקוחות.

המועדון המשותף יושק בתחילת מאי 2018. מועדון הלקוחות יכלול את כל מותגי קבוצת פוקס שכלולים כיום במועדון דרים קארד של פוקס. לאומי קארד תשלם לפוקס סכום מצטבר של 165 מיליון שקל, גם במקרה בו לא יווצרו רווחים במועדון. בשנת הפעילות הראשונה תשלם לאומי קארד לפוקס 45 מיליון שקל – תשלום חד פעמי של 35 מיליון שקל בתוספת מע"מ (מתוכו 25 מיליון ישולמו יום לפני השקת המועדון) וסכום מובטח של 10 מיליון שקל בגין הרווחים של המועדון בשנה הראשונה.

חנות פוקס, צילום: יובל חן חנות פוקס | צילום: יובל חן חנות פוקס, צילום: יובל חן

מהשנה השניה ועד השנה החמישית לאומי קארד תשלם לפוקס 10 מיליון שקל בגין רווחי המועדון והשנה החמישית תשלם לאומי קארד תוספת של 2 מיליון שקל בכל שנה, כלומר 12-20 מיליון שקל לשנה.

ההסכם בין הצדדים יהיה בתוקף למשך עשר שנים ויתחדש אוטומטית לחמש שנים נוספות בכל פעם, בכפוף לעמידה ביעדי רווחיות שיקבעו בין הצדדים. במקרה בו לא חודש ההסכם אוטומטית, כל צד יכול להודיע שנה מראש על רצונו לבטל את ההסכם. ללאומי קארד הזכות לסיים את ההסכם במקרה בו המועדון לא יצליח להנפיק מספר מינימלי של כרטיסים בתום ארבע וחצי שנים מיום ההשקה. במקרה של רצון להיפרדות, תצטרך לאומי קארד להודיע על כך לפוקס שנה מראש, והשותפות בין הצדדים תסתיים לאחר חמש וחצי שנים.

הראל ויזל: "נציע ללקוחות הטבות משמעותיות"

"חתמנו היום על עסקת פוקס-לאומי קארד. אני מבטיח שנעשה הכול כדי שהסכום של 165 מיליון שקל שלאומי קארד צריכים להעביר לנו במסגרת המתווה יהיה גבוה משמעותית לטובת שני הצדדים", כך מסר ל"כלכליסט" הראל ויזל, מנכל ובעלי קבוצת פוקס.

לדבריו, "נציע ללקוחות הטבות משמעותיות שלא קיימות כיום בכרטיס דרים קארד ואני מבטיח שנהפוך אותו למועדון החזק בישראל. היום קיבלתי טלפונים מגופים משמעותיים ביותר מענף התיירות והבידור שהציעו להתחבר למועדון שלנו. בשבועיים הקרובים נקיים ישיבות רבות ונחשוב איזה שיתופי פעולה והטבות אנחנו יכולים לתת לחברי המועדון".

לא נכנסתם באיחור לענף כרטיסי האשראי?

"היה לי חשוב קודם כל לבסס את מועדון הלקוחות שלי ולהגיע ל-1.4 מיליון לקוחות. כעת שיש לי את כל הלקוחות, המטרה שלי עכשיו להעביר אותם לכרטיס האשראי ואני חושב שהדרך שפעלנו בה היא הדרך הנכונה. כל מה שעשינו הלכנו צעד לפני כולם ועשינו את זה בגדול. גם שעשינו איחוד של כל כרטיסי המועדון של החברות שלנו לתוך מועדון אחד דרים קארד, ידענו להשכיל ולפתוח פער מול המתחרים. לא סתם דרים קארד הוא הכי חזק בשוק. אין אצלנו אותיות קטנות ומשחקים ואנחנו נדע לתת ערך משמעותי ללקוחות כרטיס האשראי הזה. כל חדשנות שתהיה בתחום הטכנולוגי וכרטיסי האשראי - אנחנו נהיה בה עם המועדון שלנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות