אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יורוג'ן פארמה הישראלית מגייסת עוד 60 מיליון דולר בנאסד"ק צילום: Getty

יורוג'ן פארמה הישראלית מגייסת עוד 60 מיליון דולר בנאסד"ק

החברה מרעננה שמייצרת ג'ל כימי לטיפול בסרטן בדרכי השתן, גייסה במאי האחרון 58 מיליון דולר. שווי השוק של החברה - 566 מיליון דולר

21.01.2018, 21:48 | דרור רייך

חברת יורוג'ן פארמה (UroGen Pharma) הישראלית, המפתחת ג'ל כימי לטיפול בסרטן אורולוגי בדרכי השתן רוצה לגייס עוד 60 מיליון דולר בנאסד"ק באמצעות הנפקה של 1.46 מיליון מניות במחיר של 41 דולר למניה. החברה הגישה בסוף השבוע את טפסי תשקיף המדף (f1).

קראו עוד בכלכליסט

לחתמי ההנפקה ג'פריס וקאוון (Cowen) יש אפשרות לרכוש בחודש הקרוב עוד כ-220 אלף ממניות החברה במחיר זהה. נכון להיום מניית יורוג'ן נסחרת במחיר של 43 דולר שמקנה לחברה שווי שוק של 566 מיליון דולר. ההנפקה צפוייה להיסגר בעוד יומיים - ב-23 לינואר.

נאסד"ק נאסד"ק נאסד"ק

יורוג'ן גייסה רק במאי האחרון בנאסד"ק 58 מיליון דולר על ידי מכירת 4.5 מיליון מניות במחיר של 13 דולר, לפי שווי השוק (אחרי הכסף) של 155 מיליון דולר. מדובר על זינוק מרשים של 215%.

יורוג'ן מעסיקה 30 עובדים ברעננה ומפתחת ג'ל כימי לטיפול בסרטן בדרכי השתן. טכנולוגיית השחרור המתמשכת שיורוג'ן מפתחת נועדה לאפשר חשיפה ארוכה יותר של רקמת דרכי השתן לתרופות, מה שהופך את הטיפול המקומי ליעיל יותר.

המשקיע העיקרי בחברה הוא מורי ארקין עם 21% וקרן פונטיפקס עם 17%. החברה נמצאת בשלב השלישי והמכריע של התרופה במעמד של תרופת יתום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות