אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוקרים פרטיים: בני הזוג המיליארדרים שרמן מטורונטו נרצחו בחניקה צילום: ריוטרס

חוקרים פרטיים: בני הזוג המיליארדרים שרמן מטורונטו נרצחו בחניקה

החוקרים מצאו ראיות לכך שהיה יותר מרוצח אחד וכי הללו חנקו את השניים בעזרת חגורות עור. להערכתם, האישה האני נאבקה ברוצחים. המידע החדש סותר תיאוריה שנפוצה מאז הרצח לפיה השניים מתו כתוצאה מרצח והתאבדות

22.01.2018, 19:19 | שירות כלכליסט

זוג המיליארדרים מטורונטו - בארי והאני שרמן - נרצחו בחניקה ועל ידי יותר מאדם אחד. כך מעריכים חוקרים פרטיים ששכרה המשפחה לחקור את סיבת מותם של השניים, שנמצאו ללא רוח חיים בביתם בחודש דצמבר החולף.

קראו עוד בכלכליסט

המידע החדש סותר תיאוריה שנפוצה מאז הרצח לפיה השניים מתו כתוצאה מרצח והתאבדות. בארי (75) והאני (70) שרמן נמצאו מתים ע"י סוכן נדל"ן. 

במקביל לעבודת המשטרה שכרה משפחת שרמן צוות מומחים, שכולל חוקרי רצח ששירתו בעבר במשטרת טורונטו, כדי שיבצעו חקירה עצמאית. החוקרים מצאו ראיות לכך שצוואריהם של השניים לופפו בחגורות עור אשר נקשרו למעקה הבריכה בביתם. חוקר מקרי מוות קבע עוד קודם לכן שהשניים מתו כתוצאה מחנק.

בארי והאני שרמן, צילום: ריוטרס בארי והאני שרמן | צילום: ריוטרס בארי והאני שרמן, צילום: ריוטרס

סימנים שנמצאו על פרקי הידיים של הזוג הראו גם שהם נקשרו זה לזו בשלב מסוים. בזירה לא נמצא חבל או אמצעים אחרים שהיו יכולים לשמש לקשירה.

כעת מאמין צוות המומחים הפרטיים כי השניים נרצחו כבר ב-13 בדצמבר - כלומר יומיים לפני מציאת הגופות - מסקנה שמתבססת על העובדה שהאני לבשה בגדים בהם נראתה לאחרונה ביום זה. החוקרים גם מאמינים שהאני נאבקה ברוצחים. בעת מציאתה היו לה חתכים בשפתיה ואפה, והיא הייתה ישובה בשלולית דם. ייתכן שדיממה במשך זמן מה לפני שנקשרה למעקה בתנוחה הזקופה בה נמצאה.

בארי שרמן היה המייסד של ענקית התרופות הקנדית אפוטקס, ובני הזוג היו מוכרים ברחבי העולם כפילנטרופים נדיבים. הזוג, שהיה פעיל למדי מבחינה חברתית בחוגי האליטה של טורונטו, החזיק לפי הערכות בהון של 4.77 מיליארד דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות