אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמסלם: בתקציב 2019 לא יהיו כספים קואליציוניים צילום: אלכס קולומויסקי

אמסלם: בתקציב 2019 לא יהיו כספים קואליציוניים

לדברי יו"ר הקואליציה, במהלך אישור התקציב בחודשיים הקרובים לא תיענה שום דרישה לתקציב פוליטי או קואליציוני

22.01.2018, 14:31 | שחר אילן

יו"ר הקואליציה החדש ח"כ דודי אמסלם מהליכוד הבהיר היום בישיבת ראשי הסיעות כי במהלך אישור תקציב 2019 בחודשיים הקרובים לא תענה שום דרישה לתקציב פוליטי או קואליציוני. זאת, בהמשך להסכמות בין ראשי המפלגות ברוח זו.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי אמסלם, המטרה היא לשמור על מסגרת התקציב שאושרה. כזכור קיבלו המפלגות החרדיות בתמורה להסכמתן את עיגון כל ההישגים התקציביים הגדולים מהשנים האחרונות בבסיס התקציב.

יו"ר הקואליציה, ח"כ דודי אמסלם, צילום: אלכס קולומויסקי יו"ר הקואליציה, ח"כ דודי אמסלם | צילום: אלכס קולומויסקי יו"ר הקואליציה, ח"כ דודי אמסלם, צילום: אלכס קולומויסקי

היום הושלם סבב התפקידים בקואליציה. זאת, לאחר שח"כ יואב קיש מהליכוד שהיה יו"ר ועדת הכנסת החליף את אמסלם כיו"ר ועדת הפנים וח"כ מיקי זוהר שהיה יו"ר הוועדה לצדק חלוקתי החליף את קיש כיו"ר ועדת הכנסת.

אמסלם הודיע שיפרק את הוועדה לצדק חלוקתי, שבעצם הוקמה עבור זוהר. כמו כן, הבהיר אמסלם שיפעל לצמצם את מספר החברים בוועדות. הסיבה לשני המהלכים: הרצון לצמצם את העומס המוטל על חברי הכנסת מהקואליציה. בשל המספר הגדול של חברי כנסת מהקואליציה שמכהנים כסגנים וסגני שרים וראשי ועדות, נדרשים יתרת הח"כים בקואליציה לפעול בוועדות רבות ומתקשים לעשות זאת. "הנטל נופל על עשרה ח"כים מהליכוד", טען אמסלם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות