אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כושר-סטאר: אימון מכשירי כושר מודרך בסטודיו של רוני דואני צילום: שאול גולן

כושר-סטאר: אימון מכשירי כושר מודרך בסטודיו של רוני דואני

אחת הבעיות המוכרות בעולם חדרי הכושר היא שמרבית המתאמנים לא יודעים כיצד לתפעל את המתקנים. בסטודיו בוסט מצאו לכך פתרון

23.01.2018, 07:11 | סיון אבוקאי
אחת הבעיות המוכרות בעולם חדרי הכושר היא שמרבית המתאמנים לא יודעים כיצד לתפעל את המתקנים, וכך יוצא שהם משלמים דמי מנוי אך לא מגיעים. בסטודיו בוסט מצאו פתרון יעיל המחבר בין האימון העצמי לאימון מודרך: שיעור כושר המתקיים בסטודיו גדול המבוסס על מתקני חדר הכושר ובהנחייה צמודה של מאמן, המכתיב לאלו מכונות לגשת וכמה חזרות לבצע. כמתאמנת שלא חובבת חדרי כושר, ונוטה במקומות כאלה לפטפט עם הסובבים במקום להתאמן, כאן לא הייתה לי ברירה – אלא לעבוד. לפני תחילת השיעור קיבלתי רצועת דופק המציגה את הדופק שלי על מסך, ואם נחתי לרגע - המדריך מייד הבחין בכן ופקד עליי להתחיל לקפוץ במקום.

המכשירים בסטודיו הם הבסיסיים והיעילים ביותר: סמית’משין, פולי ומשקולות חופשיות. דרגת הקושי מותאמת לכל, והמטרה היא עיצוב וחיטוב, ולא ניפוח שרירים מאסיבי.

כתבתנו במהלך האימון. כאן אין ברירה, אלא לעבוד  , צילום: שאול גולן כתבתנו במהלך האימון. כאן אין ברירה, אלא לעבוד | צילום: שאול גולן כתבתנו במהלך האימון. כאן אין ברירה, אלא לעבוד  , צילום: שאול גולן

שגיב אוחנה, מאמן ובעלים לצידם של רוני דואני וחן מונצ'ז, סיפק הוראות חשובות למניעת פציעות והסביר לנו מהו מנח הגוף התקין לעבודה עם המשקולות. “אני מנחה את האנשים כיצד להתאמן בצורה היעילה ביותר במשך אימון של שעה", הוא מסביר, "הבקרה על הדופק גם נותנת לי אינדיקציה האם אותו מתאמן משתפר מאימון לאימון”.

כתובת: רח הארבעה 18 תל אביב. 30־90 שקל לאימון.

מד קלוריות: באימון של שעה שורפים 700־400 קלוריות
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות