אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חגיגת שכר בפתאל: מענקי הנפקה חד פעמיים ובונוס מפנק לבעל השליטה צילום: גלעד קוולרציק

חגיגת שכר בפתאל: מענקי הנפקה חד פעמיים ובונוס מפנק לבעל השליטה

דוד פתאל המוביל את החברה כיו"ר מקבל מאז 2010 שכר בעלות שנתית של 8.9 מיליון שקל בשנה - עלות שכרו של המנכ"ל דני רוג'ר עומדת על 4.1 מיליון שקל; החברה מתכוונת לשלם לנושאי משכרה מענקי הנפקה של 2 מיליון שקל

24.01.2018, 13:17 | אורן פרוינד

התשקיף שפרסמה היום (ד') חברת פתאל היום לקראת הנפקה ראשונית בבורסת ת"א מציג חגיגת שכר ובונוסים בהנהגת החברה, שעתידה להכניס את בכיריה לחלק העליון של טבלת מקבלי השכר בחברות הציבוריות בישראל.  

קראו עוד בכלכליסט

בעל השליטה והיו"ר דוד פתאל מקבל מאז שנת 2010 שכר בעלות שנתית של 8.9 מיליון שקל בשנה - העלות כוללת שכר בסיס של 2.9 מיליון שקל, מענק תלוי ביצועים של עד 5.8 מיליון שקל ותשלומים נוספים שונים. עלות שכרו של מנכ"ל החברה דני רוג'ר, עומדת על 4.1 מיליון שקל וכוללת שכר בסיס של 3.4 מיליון שקל והיתרה באמצעות בונוס תלוי יעדים.

מעבר לכך, דוד פתאל מעוניין לשלם לנושאי המשרה מענק הנפקה חד פעמי: הלברה ציינה בתשקיף כי תהיה רשאית לשלם מענקים שכאלה לנושאי משרה בסכום שלא יעלה במצטבר על 2 מיליון שקל, או ביחס לכל אחד מנושאי המשרה על 500 אלף שקל.

פתאל מתכוון לקחת מכספי ההנפקה גם סכום של 50 מיליון שקל שנועד להחזר הלוואת בעלים שהעניק לפני ההנפקה. סכום זה מצטרף דיבידנד של כ-100 מיליון שקל אותו משך מהחברה בעל השליטה על שנת 2017.

גם שלושת ילדיו של פתאל מועסקים בחברה. הבנים נדב, אסף ויובל צפויים לקבל (כל אחד מהם) עד מיליון שקל בשנה. נדב פתאל, שמכהן כמנהל חטיבת השיווק, יקבל שכר שנתי של 720 אלף שקל ובונוס של עד כ-300 אלף שקל. אסף פתאל, שמכהן כמנהל עסקים ופתיחת מלונות חדשים בישראל, יקבל גם הוא עלות שכר של 720 אלף שקל בשנה ובונוס דומה. הבן השלישי, יובל, שמכהן כמנהל אופרציה חדשה להשכרת בניינים ודירות מגורים בישראל לתיירים, יקבל גם הוא שכר של עד כמיליון שקל בשנה.

דוד פתאל, צילום: גלעד קוולרצ דוד פתאל | צילום: גלעד קוולרצ'יק דוד פתאל, צילום: גלעד קוולרצ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות