אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזים של 20 מיליון דולר למגל מערכות מתחילת השנה

חוזים של 20 מיליון דולר למגל מערכות מתחילת השנה

החברה זכתה בחוזה גדול של 16 מיליון דולר לאבטחת תחנות כוח במרכז אמריקה - וכן בעסקאות מול בנקים ובתי סוהר; המנכ"ל סער קורש: זוהי פתיחה טובה לשנת 2018 - מצפים לצמיחה בהמשך השנה"

24.01.2018, 13:51 | מיקי גרינפלד

מגל מערכות זכתה בחוזים בסכום כולל של 20 מיליון דולר מתחילת השנה: החברה הישראלית הנשלטת על ידי קרן פימי מציינת בהודעה שפרסמה היום (ד') כי הרוב הגדול של העסקאות החדשות צפוי לצאת לפועל כבר במהלך 2018.  

קראו עוד בכלכליסט

החוזה הגדול ביותר שבו זכתה החברה בחודש האחרון, בסכום של 16 מיליון דולר, הוא להקמת מערכות אבטחה לתחנות כוח במרכז אמריקה. שאר העסקאות כוללות מערכות אבטחה תת קרקעיות לבנקים ובתי סוהר.

מנכ"ל מגל סער קורש אמר במסגרת ההודעה על החוזים החדשים כי "העסקאות משלבות כמה מטכנולוגיות המעקב והאבטחה שפיתחה החברה - הזכייה בחוזים משקפת פתיחה טובה לשנת 2018 ואנחנו מצפים להמשך שנה של צמיחה חזקה עבור מגל".

החוזים האמורים מצטרפים לעסקה גדולה שעליה הודיעה מגל בחודש דצמבר, בסכום של 13 מיליון דולר, לאבטחת נמל ימי במזרח אפריקה (כקבלן משנה של חברת התעשייה היפניתToyota Tsusho).

מניית מגל הנסחרת בנאסד"ק רושמת פתיחה מוצלחת לשנת 2018, עם עלייה מרשימה של 7.5% בפחות מחודש. החברה נסחרת בשווי שוק של 125.4 מיליון דולר.  

קרן פימי נכנסה להשקעה במגל באוגוסט 2014, במהלך שכלל רכישת השליטה בחברה, נתח של 40%, תמורת 22.6 מיליון דולר. הרכישה נעשתה במחיר של 3.5 דולר למניה (דיסקאונט של כ-7% על מחיר המניה ביום העסקה) - מחירה כיום עומד על 5.45 דולר.

סער קורש מנכ"ל מגל סער קורש מנכ"ל מגל סער קורש מנכ"ל מגל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות