אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עד 175 שנות מאסר לרופא המתעמלות האמריקניות שהורשע בתקיפה מינית צילום: רויטרס

עד 175 שנות מאסר לרופא המתעמלות האמריקניות שהורשע בתקיפה מינית

המשפט המדובר ביותר בארצות הברית הגיע לסיומו. לארי נאסר הורשע בשורה של מעשים מגונים ותקיפה מינית בעשרות מתעמלות לאורך שנים ארוכות וייכלא לכל ימי חייו. השופטת אקייה: "חתמתי על גזר דין שיביא למותך"

24.01.2018, 23:12 | ynet
לארי נאסר נשפט הערב (רביעי) ל-40 עד 175 שנים בכלא לאחר שהורשע בשורה של מעשים מגונים ותקיפה מינית נגד יותר מ-150 מתעמלות לאורך השנים בהן כיהן כרופא המתעמלות של הנבחרת האמריקאית.

השופטת רוזמרי אקייה קראה את גזר הדין לאחר שנאסר הודה באשמת תקיפה נגד שבע מתעמלות בין השנים 1998 ל-2015. "חתמתי על גזר דין שיביא למותך", אמרה אקייה בבית המשפט לקול מחיאות הכפיים של היושבים בבית המשפט. "אני רואה שאתה לא מבין שאתה מסוכן ושנשארת מסוכן".

בשבוע האחרון עשרות מתעמלות העידו נגדו, כולל הצהרה זכורה במיוחד של האלופה האולימפית וחברת הנבחרת האמריקאית באולימפיאדות בלונדון ובריו, אלי רייזמן.

לארי נאסר, צילום: רויטרס לארי נאסר | צילום: רויטרס לארי נאסר, צילום: רויטרס

אלי רייזמן, צילום: רויטרס אלי רייזמן | צילום: רויטרס אלי רייזמן, צילום: רויטרס

התובעות האשימו את נאסר שהתעלל בהן בזמן שהיו על שולחן הטיפולים וביקשו שיעזור להן לטפל בפציעות מהן סבלו. כמו כן, נאסר נכלא ל-60 שנים נוספות עקב פשעים הקשורים בחומרים פורנוגרפיים של קטינים.

בהצהרה של נאסר לפני הקראת גזר הדין, אותה הקריאה אקייה, נכתב: "אין מילים לתאר כמה שאני מצטער על כל מה שקרה. בלתי אפשרי לכתוב התנצלות ראויה לכל אחת מכן. אני אקח איתי את הדברים שלכן הלאה לכל ימי חיי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות