אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת גדות רוכשת את ברק פולימרים תמורת 11 מיליון שקל צילום: אתר החברה

חברת גדות רוכשת את ברק פולימרים תמורת 11 מיליון שקל

זאת במסגרת כניסה של גדות לתחום חדש – תחום גלופות הפלקסו; ברק פולימרים משמשת גם כנציגה של קודאק בארץ. הרכישה מותנית באישור הרשות להגבלים עסקיים

25.01.2018, 13:23 | גולן חזני

חברת גדות מכליות שבשליטת קרן טנא ולאומי פרטנרס, רוכשת את ברק פולימרים תמורת 11 מיליון שקל. ל"כלכליסט" נודע כי המהלך נעשה במסגרת כניסה של גדות לתחום חדש – תחום גלופות הפלקסו, בהשקעה של 25 מיליון שקל. העסקה מותנית באישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

קראו עוד בכלכליסט

ברק פולימרים תמוזג לתוך גדות אבל תמשיך להיות מנוהלת ע"י שוקי צוקרון, שהוא הבעלים והמייסד של החברה. ברק פולימרים מתמחה בייצור גלופות לייזר לכל סוגי האריזות, באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם.

הלקוחות של החברה הם בתי הדפוס שאח"כ בעזרת הגלופות מדפיסים על אריזות גמישות לחברות כמו היתר שטראוס עלית, קוקה קולה, אסם, בייגל את בייגל, סנו ואחרות, שברק פולימרים מדפיסה את התוויות שעל מוצריהן כמו בקבוקי קולה, שוקו, ומגבות נייר.

שיטה זו הותאמה למעשה לצורך בהדפסת מוצרים אשר אין אפשרות להדפיסם בעזרת שיטות אחרות בגלל עדינות החומרים אותם מדפיסים, בגלל הלחץ הרב שמופעל בזמן ההדפסה על המוצר המודפס. ההדפסה עצמה נעשית על ידי גלופה פולימרית, על בסיס חותמת משרד פשוטה.

אחת הפעילויות של גדות מכליות היא מכירת כימיקלים, ובין היתר היא מוכרת כימיקלים לבתי דפוס לדילול הצבעים, ועם רכישת ברק פולימרים היא מגדילה את סל המוצרים שהיא מוכרת לבתי הדפוס. בעקבות חוק ליצמן שיכנס לתוקף ב-2020 יצטרכו חברות המזון לשנות את אריזות המוצרים שלהם, והדבר אמור להגבר את המכירות בתחום.

ברק פולימרים הוקמה ע"י צוקרון ב-2003 ובמשך השנים הרחיב את הפעילות של החברה. החברה פועלת ותמשיך לפעול מראשל"צ ומעסיקה 20 עובדים. ברק פולימרים משמשת גם כנציגה של קודאק בארץ. גדות מכליות נערכת בימים אלה להנפקה בבורסה לפי שווי של 600 מליון שקל. 

מכלית של גדות מיכליות, צילום: אתר החברה מכלית של גדות מיכליות | צילום: אתר החברה מכלית של גדות מיכליות, צילום: אתר החברה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות