אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוועדה המחוזית אישרה תוכנית פינוי-בינוי בחדרה צילום: אלעד גרשגורן

הוועדה המחוזית אישרה תוכנית פינוי-בינוי בחדרה

מדובר בתוכנית שנייה שאושרה בעיר והיא תכלול 120 יח"ד ו שטחי מסחר ומשרדים בקרן הרחובות ששת הימים והנשיא ויצמן

25.01.2018, 19:16 | דותן לוי

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה במחוז חיפה אישרה תוכנית התחדשות עירונית - פינוי-בינוי בחדרה. זו תוכנית שנייה שאושרה עד כה בעיר (הראשונה נקראת סוהו ונמצאת כיום בבנייה).

קראו עוד בכלכליסט

המגרש משתרע על שטח של כ-2.5 דונם בפינת הרחובות ששת הימים והנשיא ויצמן.

במסגרת התוכנית שאושרה בוועדה, ייהרסו 3 בניינים קיימים הכוללים גם שטחי מסחר, ובמקומם יבנו 3 קומות של מרתפי חניה ומעליהם בניין של 21 קומות אשר יכלול 5 קומות אשר ישמשו למסחר משרדים ומגורים ומעליהם בנין מגורים בן 16 קומות (כולל קומה טכנית). בסך הכל יכלול הפרויקט 120 יח"ד. בנוסף, היזם יקצה שטח של 120 מ”ר לטובת שימושים ציבוריים.

ייזם התוכנית היא חברת י.א. טאוורס TOWERS החזקות ויזמות בבעלות יניב בל ואלי גניש. מדובר בחברה שפועלת בעיקר במרכז חדרה בתחום של תמ"א 38.

חדרה, מבט מלמעלה, צילום: עמית שעל חדרה, מבט מלמעלה | צילום: עמית שעל חדרה, מבט מלמעלה, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
עיר מושחתת
עיר בעלת אופי עברייני .אין שום תיחכום בא הכל כושל ןמןשחת ,המדינה כל פעם ממציאה שם חדש להגדלת אחוזי הבנייה והקבלנים חוגגים על הדיירים פעם זה נקרא תמא 38 ועכשו התחדשות העיר לוקחים בניינים בני 15 ו20 שנה הורסים ומקבלים 700% בנייה עליהם ,הדייר מקבל כמו שטח הדירה שלו ,סובל כמה שנים טובות וכשמקבל את הדירה צריך לחיות עם עוד 200 דיירים ,הופכים איכות חיים לגיהינום וגם משלמים אחזקה לדירה 1000%יותר ממה שמשלמים עכשו ,יש זקנים שלא יגיעו לגמר ומנצלים את התמימות שלהם מ50 דירות על 3 דונם מקבל היזם 120 דירות + מסחרי ,תחשבו באמת מה זה אומר ,כמובן שהערייה חוגגת זה הטל השבחה ועוד אגרות ומשרות להם ,למה שהתושב יזכה למשהו טוב ? בולשיט אחד גדול
חדרתי  |  19.03.18