אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דגמי הגלקסי S9 וה-S9 פלוס הודלפו חודש לפני ההשקה הרשמית צילום: VentureBeat

דגמי הגלקסי S9 וה-S9 פלוס הודלפו חודש לפני ההשקה הרשמית

אתר venturebeat חושף כי העיצוב של מכשירי הדגל הבאים של סמסונג יהיה זהה כמעט לזה של מכשיר הדגל הנוכחי ה-S8. המכשירים החדשים יגיעו עם מסכים בגודל של 5.8 ו-6.2 אינץ' ויצוידו בדגם המתקדם ביותר של מעבדי קוואלקום

27.01.2018, 22:14 | יואב סטולר
העיצוב של מכשירי הדגל הבאים של סמסונג נחשף על ידי המדליף איוון בלאס באתר venturebeat. הגלקסי S9 וה-S9 פלוס, שעתידים להיחשף באופן רשמי על ידי היצרנית הקוריאנית הגדולה בעולם ב-25 בפברואר בכנס המובייל העולמי בברצלונה, יציגו עיצוב כמעט זהה למכשיר הדגל הנוכחי ה-S8. 

בצילום של קדמת המכשירים ניתן לראות את הטלפונים ה-S9 והפלוס שיגיעו עם המסכים בגודל 5.8 ו-6.2 אינץ' בהתאמה. כשמלבד הנתון הזה יש ספקולנטים שמוציאים מידע מעניין נוסף בתמונה שהודלפה, בשל התאריך שמצוין במסך של הסמארטפונים הוא ה-16 במארס. על פי אותם הערכות זהו פרט שנועד להעיד על תאריך צאתם של ה- S9 וה-S9 פלוס לחנויות. אם אלו אכן צודקים הדגמים החדשים של סמסונג יהיו זמינים במכירה מוקדמת כבר ב-1 במארס. 

סמסונג גלקסי S9 ו-S9 פלוס, צילום: VentureBeat סמסונג גלקסי S9 ו-S9 פלוס | צילום: VentureBeat סמסונג גלקסי S9 ו-S9 פלוס, צילום: VentureBeat

על אף העיצוב הזה בחומרה יהיו שונים הטלפונים החדשים של הסדרה המצליחה של היצרנית הקוראינית מקודמיהם. המכשירים שימכרו בשווקים הסינים והאמריקנים יצוידו בדגם המתקדם ביותר של מעבדי קוואלקום – הסנאפדרגון 845 והאחרים במקביל של הסנאפדרגון של סמסונג עצמה. תוספות נוספות יינתנו גם ליכולות הצילום כמו חיישני זיהוי תנועה חדשים ויכולות שליטה במפתח הצמצם בהתאם לתאורה. זאת בעוד שבקטגוריית המצלמה ה-S9 יהיה בעל עדשה בודדת ואילו הפלוס המוגדל יימכר עם עדשה כפולה בגב המכשיר, בהתאם למתחרות בשוק מכשירי הדגל.  

בפרטי המפרט הנוספים ידוע כי הדגם הרגיל יגיע עם 4 גיגה-בייט זיכרון פעולה ונפח אחסון של 64 גיגה-בייט עם אפשרות ל-128 גיגה. הסמארטפון המשודרג יותר יכיל 6 גיגה-בייט זיכרון פעולה ו-128 גיגה-בייט אחסון עם אפשרות לדגמים עם עד 512 גיגה. גם בקיבולת הסוללה יחולו הבדלים והפלוס יימכר עם 3,500 מיליאמפר-שעה ואילו ה-S9 יצויד ב-3,000 מיליאמפר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות