אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרשת גועשת: שרה נתניהו - פסיכולוגית!!!

הרשת גועשת: שרה נתניהו - פסיכולוגית!!!

פרסום הקלטת שבה נשמעת שרה נתניהו צועקת - גרם לכמה פוסטים משעשעים ברשת. מהרמיקס, דרך האקרוסטיכון ועד קאיה שנבחה על חתול

28.01.2018, 21:48 | ynet

פרסום הקלטת שבה אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, צורחת על יועץ בכיר שעבד אצל משפחת נתניהו כיוון שתואר הפסיכולוגית שהיא נושאת לא אוזכר בידיעה שהופיעה במדור הרכילות ב"ידיעות אחרונות" - גררה היום (א') כמה פוסטים משעשעים, לצד כמה שתומכים בה.

עמית בלייז פרסם בעמוד שלו רמיקס מההקלטה של נתניהו, שהפך מהר מאוד לוויראלי וגם שותף בכמה עמודי פייסבוק מובילים. בסרטון מופיעה תמונתה של אשת ראש הממשלה לצד כמה מילים מההקלטה.

מתוך הרמיקס של עמית בלייז מתוך הרמיקס של עמית בלייז מתוך הרמיקס של עמית בלייז

והיה גם אקרוסטיכון. אדי גולדנברג העלה את תגובת ראש הממשלה בנימין נתניהו לדברים, אבל שינה קצת את סדר המשפטים. הוא כתב: "אוקיי נראה לי שהוא מנסה לרמוז לנו משהו". כמובן שבפוסט המקורי שפורסם בדף של ראש הממשלה - המשפטים לא הופיעו בסדר הזה. 

האקרוסטיכון בפוסט (המזויף) של רה"מ האקרוסטיכון בפוסט (המזויף) של רה"מ האקרוסטיכון בפוסט (המזויף) של רה"מ

יבגני זרובינסקי, שצילם בעבר סרטונים עם ראש הממשלה, בחר לעקוץ את התקשורת: הוא כתב: "הערב בחדשות, הקלטה חדשה: קאיה נובחת על חתול". גם העמוד אוהבים את גב' שרה נתניהו Love Mrs. Sara Netanyahu - יצא להגנת אשת ראש הממשלה והפעם על המוקד היו הפמיניסטיות: "היכן אתן כל הפמיניסטיות שצופות מהצד בהתעללות שנמשכת עשרות בשנים במשפחה זו שכל חטאה הוא שראש הממשלה מצליח להנהיג בעוצמה את מדינת ישראל".

 

 

 

 

 

הידיעה המדוברת ששרה נתניהו התייחסה אליה היא ממדור "העלוקה" של צחי קומה ב"ידיעות אחרונות", והיא עסקה בחסות שנתנה הגברת נתניהו לאירוע התרמה לאקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. זה היה נוסח הידיעה: "תואר אשת ראש הממשלה מחייב גם לפעילות ציבורית, והפעם שרה נתניהו החליטה להירתם ולתת את חסותה לאירוע התרמה שייערך בתחילת דצמבר. מטרת האירוע - לתת הזדמנויות שוות לסטודנטים ולתלמידים מעוטי יכולת ללמוד באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. כן, אותה אקדמיה שבה למדו גם הבנים יאיר ואבנר".

אלא שנתניהו לא אהבה זאת, ולפי ההקלטות שפורסמו, צעקה נתניהו על היועץ הבכיר: "פסי-כו-לו-גית, M.A, B.A - זהו. הוא מקבל ממך עכשיו שיחת נזיפה? חוץ מזה - נוסח. 'אשת ראש הממשלה, מחייב גם פעילות ציבורית', למה?! למה?! אשת ראש הממשלה הזאת עושה פעילות ציבורית כל יום! בעבודה המקצועית שלה!"

ראש הממשלה מסר בתגובה לפרסום הקלטת בצהריים כי "הקלטת הסתר שפורסמה היום בתקשורת היא המשך מסע הציד הפרוע והאלים שמשתולל נגד משפחתי. מה 'התגלית הגדולה' שגילו הפעם? קלטת מלפני תשע שנים שאין בה כלום. האם יש אדם שאף פעם לא מתרגז ואומר כמה מילים שלא התכוון אליהן בעידנא דריתחא? אבל רק במקרה של משפחתי ושלי זה משודר בראש החדשות והופך כלי ניגוח בניסיון המתמשך להפלת הממשלה בראשותי שלא בקלפי".

לדברי נתניהו, "זו אותה תקשורת שבמשך עשרות שנים מתעלמת מהפעילות הציבורית העניפה של רעייתי, למען ילדים חולי סרטן, משפחות שכולות, קשישים וניצולי שואה. הדברים האמיתיים אינם מעניינים את התקשורת, שעושה כל מאמץ להסתיר אותם מהציבור. גם הפעם הניסיון הבזוי הזה לא יצלח. הציבור חכם ומבין היטב מה באמת קורה כאן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
הרשת גועשת...
מה יש לאהוב בשרה נתניהו? רק מתחסדות מתפאלות ממנה אולי על שום שהיא אשת ראש ממשלה. אין בה בדל של צניעות או ענווה שיש לנשים דגולות.היא כל כך לא ליידי. היא רודפת בצע , קולנית משפילה עובדים מסרבת לשלם להם במקום להכיר תודה שזכתה למשרתים. .היא משנוררת מכל בעלי אמצעים מתחנפת ומחסדת לנציגי עולם ונשותם. במה יש להתאהב ?
נורה פייט  |  08.02.18
21.
רדו מהאישה
אין כמעט אדם שאם יקליטו אותו לא ייבהל מעצמו. לכולנו, עם הרבה פחות לחץ חברתי ממנה יש רגעי שגעון ומתח. לא מצדיקה אף אחד, ולא מחבבת את האישה באופן מיוחד, אבל כמות הביקורת היומית שהיא נאלצת לחוות מידי יום במשך שנים היתה מפוררת כל אחד ואחד מאיתנו לגורמים. עזבו אותה כבר בשקט. לא מרוצים מביבי? יש את יום הבוחר.
יעל  |  31.01.18
לכל התגובות