אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיידוף סיכם עם הבנקים על רכישת השליטה בבזק צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

סיידוף סיכם עם הבנקים על רכישת השליטה בבזק

סיידוף שיפר את הצעתו ב-25 מיליון שקל נוספים ומרכיב המזומן בהצעה על יורוקום עומד עתה על 475 מיליון שקל. מכתב רשות ההגבלים שהועבר לאדוארדו אלשטיין, המגביל אפשרות רכישה שלו, זירז את החלטת הבנקים - שיציגו הבוקר בבית המשפט את הסיכום עם סיידוף

31.01.2018, 07:35 | גולן חזני

התפתחות לילית בהתמודדות על השליטה בבזק. ל"כלכליסט" נודע שנתי סיידוף סיכם עם הבנקים על רכישת השליטה ביורוקום לאחר שבנק דיסקונט שהיה המכשול בדרך לעיסקה הסיר את התנגדותו.  

קראו עוד בכלכליסט

אמש הציג סיידוף שיפור נוסף של ההצעה ב25- מיליון שקל נוספים, כך שמרכיב המזומן יחד עם ההזרמה לחוב יורוקום נדלן יסתכם ב-475 מיליון שקל. דיסקונט דרש הזרמת מזומן של 500 מיליון והסכים להתפשר.

בנוסף ישלם סיידוף 350 מיליון שקל בתשלומים עם פריסה לשבע שנים ויפרע כעת הלוואה של יורוקום נדלן למזרחי טפחות ומלווים נוספים. סכום ההחזר יתבסס על 75 מיליון שקל ממרכיב המזומן והלוואה של 175 מיליון שקל שיקבל סיידוף משלושת הבנקים המלווים של יורוקום תקשורת, הפועלים, דיסקונט והבינלאומי. הבנקים יקבלו בנוסף 70% מהדיבידנדים שתקבל יורוקום מהחברות הבנות.

מה שהוביל בסופו של דבר לשינוי היה המכתב של רשות ההגבלים שנחשף הבוקר ב"כלכליסט", ושבו הועברה הודעה לדסק"ש שבשליטת אדוארדו אלשטיין - המתחרה העיקרי של סיידוף. בהודעה אוסרת הרשות על אלשטיין לבצע כל מהלך עם זיקה לבזק כל עוד לא מכרה דסק"ש את השליטה בסלקום המתחרה.

הבוקר בשעה 11 אמור להתקיים דיון בבית המשפט המחוזי בת"א בבקשת הכינוס של מזרחי טפחות, לנוכח החוב של יורוקום נדל"ן. הבנקים צפויים להציג בפני השופט איתן אורנשטיין את הסיכום עם סיידוף.

נתי סיידוף , צילום: אוראל כהן נתי סיידוף | צילום: אוראל כהן נתי סיידוף , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות