אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יעקב קוקי טרוזמן מונה לסמנכ"ל החטיבה העסקית בפרטנר צילום: יח"צ

יעקב קוקי טרוזמן מונה לסמנכ"ל החטיבה העסקית בפרטנר

בתפקידו האחרון שימש טרוזמן כסמנכ"ל אגף עסקי בבינת תקשורת מחשבים ולפני כן שישמש כסמנכ"ל מכירות ב-HOT. מנכ"ל הקבוצה בנבנישתי: הידע המקצועי המשמעותי של טרוזמן יעצים את החברה

31.01.2018, 13:03 | אביב גוטר
דירקטוריון קבוצת פרטנר אישר את מינויו של יעקב (קוקי) טרוזמן, לתפקיד סמנכ"ל החטיבה העסקית בקבוצת פרטנר. לטרוזמן ניסיון משמעותי של יותר מ-16 שנים בשוק התקשורת בתפקידי ניהול בכירים בתחום הניהול והמכירות.

בתפקידו האחרון היה סמנכ"ל אגף עסקי בבינת תקשורת מחשבים. קודם לכן, היה במשך 4 שנים סמנכ"ל מכירות בקבוצת HOT, וניהל את חטיבת המכירות הפרטית כולל תחום המשווקים, טלמרקטינג ורשת הדוכנים בפריסה ארצית של החברה. בשנים 2001-2011, שימש בתפקידים שונים בחברת סלקום, בהם תפקידי ניהול בכירים בתחום הלקוחות האסטרטגיים והעסקיים, וניהול אגף לקוחות עסקיים של החברה.

יעקב טרוזמן, צילום: יח"צ יעקב טרוזמן | צילום: יח"צ יעקב טרוזמן, צילום: יח"צ

יעקב (קוקי) טרוזמן בוגר תואר ראשון (B.A) במדעי ההתנהגות, ניהול וכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון.

איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר: "אני מברך על הצטרפותו של יעקב לקבוצת פרטנר, ובטוח שבזכות הניסיון הניהולי העשיר שלו בשוק התקשורת, והידע המקצועי המשמעותי שהוא מביא בתחום שירותי התקשורת ללקוחות עסקיים נעצים את המומנטום שבו נמצאת החברה בכל תחומי פעילותה. הצטרפותו של יעקב תעשיר את החוויה שאנו מעוניינים להעניק ללקוחותינו העסקיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות