אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
על זה עדיין לא שמעתם: מוכרים גלילי נייר טואלט ריקים ב-eBay צילום: גטי אימג'ס

על זה עדיין לא שמעתם: מוכרים גלילי נייר טואלט ריקים ב-eBay

גלילי הקרטון נמכרים למטרות שונות, כמו מלאכת יד וצעצועים לחיות מחמד קטנות. מישהי מכרה 16 גלילים תמורת 10 ליש"ט ואחר מוכר 130 גלילים ועוד 18 גלילי קרטון של מגבות נייר ב-30 ליש"ט

02.02.2018, 20:26 | שירות כלכליסט

לא יאומן: גולשים ברשת מוכרים ב-eBay גלילי נייר טואלט ריקים. למרבה הפלא, ישנם כאלו שקונים אותם. מתברר שישנם מאות אנשים השואפים להרוויח קצת כסף מהביקורים שלהם בשירותים.

גלילי הקרטון נמכרים באיביי למטרות שונות: מלאכת יד, אמנות, גינון, וצעצועים לחיות מחמד קטנות. 

מוכרת כזו, שכינויה lizz2412, מוכרת 16 גלילים תמורת 10 ליש"ט. אחר בשם aks302, מוכר 130 גלילים ועוד 18 גלילי קרטון של מגבות נייר ב-30 ליש"ט.  

 , צילום: Ebay צילום: Ebay  , צילום: Ebay
 , צילום: Ebay צילום: Ebay  , צילום: Ebay

המוצרים הללו לא ממש כדאיים כלכלית אם לוקחים בחשבון שבאנגליה למשל חבילה של 24 גלילי נייר טואלט עולה כ-8 ליש"ט והיא כוללת את הבונוס של נייר הטואלט עצמו.

עם זאת, ישנם קונים הזקוקים לכמויות גדולות של גלילי קרטון – הורים לילדים העושים פרויקט בבית הספר למשל – והם לא ממש יכולים לשבת ולהתיר חבילה שלמה של גלילים.

אחד המוכרים המכונה SkintDad (אבא תפרן) חלק עם אתר metro.co.uk כמה טיפים למכירת גלילי נייר טואלט ריקים: ראשית, רצוי למכור בכמויות גדולות ולא בבודדים. את התמונה של המוצר יש לצלם באור יום. לנסח היטב את מודעת הפרסום כך שבבוא העת, אפשר להעתיקה כשרוצים למכור עוד גלילים. ולבקש מחברים ובני משפחה  לאסוף עבורכם את הגלילים הריקים שלהם. "אפשר להציע משלוח חינם – זה מפתה יותר. גם כך הגלילים קלים מאד ועלות המשלוח קטנה", ממליץ SkintDad. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות