אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן הריט מניבים רכשה שני נכסים ב-105 מיליון שקל צילום: אבישי פינקלשטיין

קרן הריט מניבים רכשה שני נכסים ב-105 מיליון שקל

הקרן רכשה בשבוע האחרון מבנה לוגיסטי באלון תבור תמורת 27 מיליון שקל ונכס ברמלה המושכר למשטרת ישראל בשווי של 78 מיליון שקל

04.02.2018, 11:12 | אורן פרוינד

קרן הריט מניבים השלימה בתוך שבוע שתי רכישות של נכסים בהיקף כולל של 105 מיליון שקל. היום דיווחה הקרן (המנוהלת על ידי עופר אברם, השותף בקרן) כי רכשה מבנה לוגיסטי באזור התעשייה אלון תבור, תמורת 27 מיליון שקל.  

קראו עוד בכלכליסט

המבנה שנרכש משמש כמחסן קירור, בשטח של כ- 2,800 מ"ר והוא מושכר במלואו לחברה העוסקת בהפעלת מחסני קירור. הנכס צפוי להניב NOI של כ- 2.4 מיליון שקל בשנה והעסקה משקפת תשואה של כ- 9% על הנכס.

ביום חמישי דיווחה מניבים על רכישת מבנה ברמלה, המשמש למשרדים, אחסנה ותעשייה בשטח של כ- 12 מ"ר וכן מרתף חניה בשטח של כ- 2,400 מ"ר. הנכס נרכש לפי שווי של כ- 78 מיליון שקל, והוא צפוי להניב NOI שנתי של כ- 5.4 מיליון שקל. המבנה ממוקם באיזור התעשייה ברמלה (סמוך למחלף נשרים בכביש 6) והוא מושכר במלואו - רוב השטח מושכר למטה משטרת ישראל.

לאחר הרכישות הללו, מניבים מחזיקים בנכסים בשטח כולל של 73 אלף מ"ר, לצד חניונים בשטח של 20 אלף מ"ר. שווי הנכסים הכולל עומד על כ-560 מיליון שקל. בעלי המניות העיקריים בקרן מניהים הם בנק הפועלים (באמצעות פועלים שוקי הון), מיטב דש, אי בי אי, אוניברסיטת בר אילן, הלמן אלדובי, קרן הפנסיה גלעד והראל.

עופר אברם מנכ"ל ושותף, קרן מניבים, צילום: אבישי פינקלשטיין עופר אברם מנכ"ל ושותף, קרן מניבים | צילום: אבישי פינקלשטיין עופר אברם מנכ"ל ושותף, קרן מניבים, צילום: אבישי פינקלשטיין

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות