אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמארטפון על גלגלים: מרצדס מציגה - A קלאס חדשה

סמארטפון על גלגלים: מרצדס מציגה - A קלאס חדשה

מכונית היוקרה החדשה היא הראשונה שתצויד במערכת MBUX הכוללת שלושה ממשקי שליטה ומסך מגע הכולל גישה לאפליקציות שונות. הדגם יוצג בתערוכת הרכב בז'נבה בחודש הבא

04.02.2018, 15:27 | תומר הדר

מרצדס בנץ חושפת את A קלאס החדשה, שתוצג באופן רשמי בתערוכת הרכב בז'נבה בחודש מרץ הקרוב. מרצדס עצמה מדגישה כי ה-A קלאס החדשה, הדגם הקטן במשפחת מרצדס בנץ, היא "כמו סמארטפון ממונע".

קראו עוד בכלכליסט

 ה-A קלאס מצוידת, בין היתר, בצמד מסכי שבעה אינץ', או לחלופין במסך שבעה אינץ' ובמסך נוסף בקוטר 10.25 אינץ'. דווקא ה-A קלאס, "דגם הכניסה" של מרצדס היא המכונית הראשונה שמצוידת במערכת MBUX – ממשק משתמש חדש מבוסס קישוריות הכולל שלושה ממשקי שליטה ומסך מגע הכולל גישה לאפליקציות שונות, כולל אפליקציות בידור ושירות.

מרצדס A החדשה מרצדס A החדשה מרצדס A החדשה

מבחינת מימדים, לפי מרצדס, נפח תא המטען גדל ביחס לזה של ה-A קלאס היוצאת ב-29 ליטרים ועומד כעת על 370 ליטרים הודות להארכה של רצפת תא המטען ב-11.5 סנטימטרים. לפי מרצדס, היצע אביזרי הבטיחות של A קלאס החדשה אינו נופל מזה של S קלאס הבכירה וכולל בין היתר יכולת פיענוח תנאי דרך למרחק של עד 500 מטרים בקדמת הרכב המאפשר נהיגה סמי אוטונומית.

בשלב ראשון חושפת מרצדס שלוש גרסאות: A200, המצוידת במנוע המפיק 163 כוחות סוס, A250 המצוידת במנוע בנפח 2.0 ליטרים המפיק 224 כוחות סוס וגרסת דיזל שמנועה מפיק 116 כוחות סוס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות