אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלומי קוארטלר פורש מתפקידו כמנכ"ל משותף ב-Dell EMC צילום: חן גלילי

שלומי קוארטלר פורש מתפקידו כמנכ"ל משותף ב-Dell EMC

קוארטלר פרש מתפקידו לאחר שכיהן בו 17 שנה, ולפני כן מילא תפקידים בכירים ביניהם מנכ"ל Dell ישראל. את מקומו יתפוס ליאור פוני, שכיהן לצידו כמנכ"ל משותף

06.02.2018, 17:46 | שירות כלכליסט
שלומי קוארטלר, מנכ"ל משותף ב-Dell EMC הודיע היום (ג') כי הוא פורש מתפקידו לאחר 17 שנים. קוארטלר כיהן כמנכ"ל Dell ישראל במשך 8 שנים עד למיזוג עם חברת EMC, כאשר מונה כמנכ״ל משותף יחד עם ליאור פוני (שהגיע מ-EMC, בה כיהן במשך עשר שנים בתפקידי ניהול בכירים).

קראו עוד בכלכליסט

קוארטלר הצטרף לחברת Dell ישראל ב-2001, מעט לאחר תחילת פעילותה בשוק המקומי, כמנהל ערוצי הפצה. מאוחר יותר התקדם לתפקיד ניהול הפצה איזורי ומנכ״ל. במידה רבה, נתפס קוארטלר כמי שעיצב את דפוסי פעילותה בארץ והוביל אותה למעמדה כמובילה בשוק המקומי.

שלומי קוארטלר, צילום: חן גלילי שלומי קוארטלר | צילום: חן גלילי שלומי קוארטלר, צילום: חן גלילי

מ-Dell EMC נמסר: "אנו מאשרים כי שלומי קוארטלר, מנכ"ל משותף Dell EMC ישראל, החליט לפרוש על מנת למצות הזדמנויות אחרות מחוץ לחברה. אנו מאחלים לו הצלחה רבה בהמשך הקריירה שלו. ליאור פוני, עד כה מנכ"ל משותף Dell EMC, ימשיך להוביל את עסקי החברה בישראל. ישראל מהווה שוק חשוב עבור החברה".

Dell EMC מספקת לארגונים תשתיות IT כענן היברידי, פלטפורמות דאטה, כלי אבטחה, אחסון ועוד. החברה פועלת בשוק הישראלי ישירות ובאמצעות מערך רחב של שותפים ומפיצים, המספקים יעוץ, הטמעה ושירותים מקצועיים לפתרונות הטכנולוגיים ולמוצרים שלה. לקוחות החברה בישראל נמנים על כל מגזרי התעשייה, החל מהארגונים הגדולים במשק ועד חברות קטנות, כמו גם גופי צבא וממשל. ל-Dell EMC יש פעילות פיתוח ענפה בארץ בהובלת ד"ר ארנה ברי, סגנית נשיא ומנכ"לית מרכז המצוינות בישראל. פעילות המו"פ מתבצעת בארבעה מרכזים בב"ש, הרצליה, חיפה וקיבוץ גליל ים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות