אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'יימי גארופולו חתם על החוזה הגדול ביותר בליגת הפוטבול של ארה"ב

ג'יימי גארופולו חתם על החוזה הגדול ביותר בליגת הפוטבול של ארה"ב

מחליפו לשעבר של טום בריידי בניו אינגלנד פטריוטס, שעבר לסן פרנסיסקו בעונה שעברה, חתם על חוזה לחמש שנים בשווי 135.7 מיליון דולר

09.02.2018, 23:59 | שירות כלכליסט

ג'ימי גארופולו, מי שעד אמצע העונה שעברה היה מחליפו של טום בריידי בניו אינגלנד פטריוטס, חתם על החוזה הגדול ביותר בליגת הפוטבול של ארה"ב.

"ג'ימי ג'י" שהועבר לסן פרנסיסקו באמצע העונה שעברה, חתם על חוזה לחמש שנים בשווי 135.7 מיליון דולר. לפי כתב NFL נטוורק, הקוורטרבק בן ה-26 יקבל 74 מיליון דולר מובטחים והשאר בבונוסים.

ג ג'יימי גארופולו ג

אם המספרים מדויקים, גארופולו, ששיחק כקוורטרבק הראשי של קבוצה רק 7 משחקים, ירוויח את הסכום הגבוה ביותר לשחקן בהיסטוריה של ה-NFL. הוא עוקף שחקנים וותיקים וגדולים ממנו בטבלת השכר. אם אכן יקבל 27.5 מיליון דולר בשנה (בממוצע) המשמעות היא שהוא מקבל יותר מהקוורטרבק של דטרויט ליונס, מת'יו סטאפורד, בעל השכר הגבוה ביותר ב-NFL בשנה שעברה (27 מיליון דולר). בחמש עונות לפני החוזה הזה הרוויח גארופולו 3.5 מיליון דולר.

גארופולו ירוויח כ-26 מיליון דולר יותר בעונה מאשר טום בריידי (שחתום על חוזה נמוך במיוחד - 1 מיליון דולר - כדי להתאים חברים תחת תקרת השכר. בריידי, יש לציין כן קיבל בונוסים חד פעמיים מאוד גבוהים).

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות