אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארנה ברי פורשת מחברת Dell EMC צילום: תומי הרפז

ארנה ברי פורשת מחברת Dell EMC

ברי כיהנה בתפקיד סגנית נשיא ומנכ"לית מרכזי הפיתוח של החברה בישראל; ברי, דמות בולטת בנוף ההייטק הישראלי, העצימה משמעותית את פעילות המו"פ של Dell EMC. את מקומה יתפוס מנכ"ל XtremIO, דן ענבר

11.02.2018, 12:25 | מאיר אורבך
חברת Dell EMC הודיעה היום (א') על החלטתה של ד"ר ארנה ברי, לפרוש מתפקידה כסגנית נשיא ומנכ"לית מרכזי הפיתוח של החברה בישראל. החברה אף הודיעה על הרחבת תפקידו של דן ענבר, סגן נשיא בכיר ב-Dell EMC ומנכ"ל XtremIO, מקבוצת הפתרונות ב-Dell Technologies, שיכהן מעתה כמנכ"ל מרכזי הפיתוח.

קראו עוד בכלכליסט

ברי הצטרפה ל-EMC בדצמבר 2010, ובהובלתה צמחה משמעותית פעילות המו"פ בישראל. שני אתרי פיתוח הוקמו וצמחו בבאר שבע ובחיפה, לצד אתרי הפיתוח בהרצליה וגליל-ים. באתרים הללו מפותחים פתרונות בתחומי אחסון פלאש, אחסון מוגדר תוכנה, אבטחת מידע, מחשוב ענן, ביג דאטה ומדע הנתונים. ד"ר ברי המשיכה להוביל גוף זה, לאחר המיזוג בין Dell ל EMC, ב-2016.

ארנה ברי, צילום: תומי הרפז ארנה ברי | צילום: תומי הרפז ארנה ברי, צילום: תומי הרפז

"אנו נפרדים היום ממנהלת ואישיות יוצאת דופן, אשר המחויבות שלה לקדם מצוינות, יזמות וחדשנות, זכתה להכרה, לא רק בין כתלי החברה, אלא גם בקרב תעשיות ההייטק והמדע, קהילות ההון סיכון והאקדמיה, בארץ ובעולם", אמר ג'ף בודרו, נשיא חטיבת האחסון של Dell EMC.

האזינו לראיון עם ארנה ברי בפודקאסט "30 דקות או פחות" 

"ארנה רשמה במהלך הקריירה הארוכה שלה הישגים רבים ומרשימים וזכתה לפרסי הוקרה על פועלה המקצועי והאישי. תמיכתה הבלתי נלאית בקידום הדור הבא של הטכנולוגיה וההון האנושי בתעשייה, כמו גם מחויבותה לקהילה בסביבה בה פועלת החברה, משקפת רק מעט מהתרומה של ארנה להצלחת החברה. אנו נרגיש בחסרונה של ארנה ומאחלים לה הצלחה רבה בפרק הבא של חייה". בודרו הוסיף: "אנו מברכים את דן על הרחבת מחויבותו לחדשנות טכנולוגית ולפיתוח ההון האנושי בחברה, במסגרת תפקידו כמנכ"ל מרכזי הפיתוח בישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות