אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תוך שעות? נמצא מחליף לקוטישטנו באפסילון צילום: נירית בקשי

פרסום ראשון

תוך שעות? נמצא מחליף לקוטישטנו באפסילון

אף על פי שבבית ההשקעות הכחישו ביום חמישי כי הם מודעים לעזיבה אפשרית של מנכ"ל קרנות הנאמנות ג'רי קוטישטנו, שהודיע הבוקר על פרישתו, מנכ"ל אפסילון פרנקל גילה זריזות בהחלטה על מחליפו - גיל קורן

11.02.2018, 15:55 | רחלי בינדמן

רק הבוקר (א') הודיע ג'רי קוטישטנו מנכ"ל קרנות הנאמנות של אפסילון כי יעזוב את התפקיד וכבר נמצא לו מחליף: גיל קורן, בכיר במערך השיווק של אפסילון. להבדיל מהמנכ"ל הפורש ומזה שלפניו, עידן אזולאי, קורן לא מגיע מתחום ההשקעות.

קראו עוד בכלכליסט

קורן שימש בעבר כסמנכ"ל השיווק של בית ההשקעות יצירות, וקודם לכן כמנהל מחלקת השיווק בחטיבת הלקוחות של בית ההשקעות "פסגות". לפני כן מילא שורה של תפקידים בתחום השיווק בבתי ההשקעות כגון "פאי בית השקעות" ואחרים.

גיל קורן, צילום: נירית בקשי גיל קורן | צילום: נירית בקשי גיל קורן, צילום: נירית בקשי

קוטישטנו טען הבוקר כי ההחלטה לפרוש גמלה בליבו בחודשים האחרונים לאור חילוקי דיעות מקצועיים עם מנכ"ל בית ההשקעות שמואל פרנקל, אך סמיכות הזמנים של עזיבתו ברקע ההשקעה הבעייתית של אפסילון בהימור נגד מדד הפחד תמוהה. קוטישטנו אף שכר יועץ תקשורת - אלי שקד, לצורך ניהול הודעת העזיבה שלו.

אף על פי שבאפסילון הכחישו ביום חמישי האחרון כי הם מודעים לעזיבה אפשרית של קוטישטנו, מנכ"ל אפסילון פרנקל גילה זריזות בהחלטה על מחליפו קורן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות