אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה נדל"ן מוכרת נכס ב-48 מיליון ש' - וקונה אחר ב-38 מיליון ש' צילום: אסף לב

שלמה נדל"ן מוכרת נכס ב-48 מיליון ש' - וקונה אחר ב-38 מיליון ש'

זרוע הנדל"ן של קבוצת שלמה, בניהולו של ישראל רייף, מדווחת על מכירת נכס באזור התעשייה סגולה לחברת תדיראן, ורכישת נכס לפיתוח ברחוב הירקון בבני ברק

14.02.2018, 13:01 | אמיר רוזנבאום

זרוע הנדל"ן של קבוצת שלמה, שלמה נדל"ן, בניהולו של איש העסקים ובעל השליטה ישראל רייף, מדווחת היום (ד') למשקיעיה על שתי עסקאות נדל"ן גדולות.

קראו עוד בכלכליסט

העסקה הראשונה, מכירת נכס בבעלותה באזור התעשייה סגולה בפתח תקוה בתמורה ל-49 מיליון שקל. הקונה: חברת תדיראן הולדינגס שצפויה להעביר את מטה הנהלת החברה והחברות הבנות לנכס זה. הנכס, בשטח כולל של כ-8,400 מטר רבוע (מ"ר), נמכר לתדיראן הולדינגס במצבו (AS-IS) כאשר מרביתו מצוי ברמת מעטפת, למעט חלק בשטח כולל של כ-420 מ"ר המושכר לשוכר קיים וכן שטחים ציבוריים ושטח החניון.

העסקה השניה, רכישת נכס מסחרי ברחוב הירקון בבני ברק בתמורה לכ-38 מיליון שקל. המבנה המסחרי אותו רוכשת החברה ממוקם בסמוך למתחם ה-BBC בבני ברק והינו בעל שטח השכרה של כ-4,000 מ"ר - וכולל בנוסף כ-80 חניות.

לפי הדיווח של החברה, בסביבת הנכס מקודמת בימים אלה תב"ע לשימושים לתעסוקה וכן לזכויות בנייה נוספות, כאשר החברה התקשרה בהסכם שיתוף ביחס לזכויות בנייה עתידיות עם מוכרי הנכס, לרבות ביחס למקרקעין המצויים בצמוד למבנה המסחרי הנרכש.

3 עסקאות מאז תחילת 2018 

בחודש שעבר דיווחה החברה על רכישת מבנה משרדים בפרנקפורט שבגרמניה בתמורה לכ-16 מיליון יורו ובתחילת חודש זה דיווחה על כניסתה של חברת מלונות 'סקנדיק' למלון הדגל של החברה בפרנקפורט, בהתאם להסכם שכירות שנחתם עמה לאחרונה.

ישראל רייף, יו"ר דירקטוריון שלמה נדל"ן ציין: "אנו ממשיכים ברכישה ופיתוח של נכסי נדל"ן מניב איכותיים באירופה ובישראל. רכישת הנכס בבני ברק תואמת את הקריטריונים להשקעה של החברה – מיקום אטרקטיבי באזור עם פעילות עסקית ענפה, הנבה מהירה ופוטנציאל השבחה. המקרה הנוכחי הינו בדרך של איתור שוכרים לנכס פנוי, השלמת הבינוי של הנכס וייזום זכויות בנייה נוספות לנכס. במקביל ממשיכה החברה לנצל הזדמנויות עסקיות למימוש נכסיה".

ישראל רייף יו"ר אפקון ושלמה נדל"ן, צילום: נתן בן זאב ישראל רייף יו"ר אפקון ושלמה נדל"ן | צילום: נתן בן זאב ישראל רייף יו"ר אפקון ושלמה נדל"ן, צילום: נתן בן זאב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות