אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון הבינלאומי אישר את הצעת סיידוף לרכישת יורוקום צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

דירקטוריון הבינלאומי אישר את הצעת סיידוף לרכישת יורוקום

החלטת הבינלאומי מצטרפת לזו של בנק הפועלים, שכבר אישר את ההצעה - ההחלטות אינן פוסלות דיון מחודש במקרה של הגשת הצעה נוספת. ביום שני תתקיים אסיפת הנושים של יורוקום

14.02.2018, 15:05 | גולן חזני

דירקטוריון הבנק הבינלאומי אישר את הצעתו של נתי סיידוף לרכישת יורוקום, בעלת השליטה בבזק. כך נודע ל"כלכליסט". בכך מצטרף הבינלאומי לבנק הפועלים, שבהחלטת דירקטוריון אישר גם הוא השבוע את הצעת סיידוף.  

קראו עוד בכלכליסט

הצעת סיידוף היא למעשה היחידה שמונחת כרגע על השולחן, לאחר שתוקף ההצעה של דסק"ש שבשליטת אדוארדו אלשטיין, פג השבוע. ההצעה שלישית של האחים חן וצחי נוימן היתה נמוכה מדי לשיטת הבנקים ווהשניים נשלחו להכין הצעה חדשה.

הבינלאומי ופועלים מחזיקים בחוב נמוך יותר מזה של דיסקונט, ובשניהם עשוי להתקיים דיון מחודש של הדירקטוריון, אם תוגש הצעה חדשה וגבוהה משמעותית. דיסקונט צפוי לקבל מחר החלטה בעניין ההצעה של סיידוף.

לפני שבוע וחצי אמר בעניין זה בנקאי בכיר ל"כלכליסט": "גם עכשיו ההצעה של סיידוף טובה יותר, כי היא הרבה יותר ודאית. הוא מתחייב ל-400 מיליון שקל במזומן ועוד 350 מיליון שקל בפריסה של תשלומים שמובטחת במניות אינטרנט זהב, כך שיהיו לנו בטוחות מספיק טובות לכך שנקבל סכום של 750 מיליון שקל".

אסיפת הנושים של יורוקום אמורה להתכנסת ביום שני הקרוב.

סיידוף , צילום: אוראל כהן סיידוף | צילום: אוראל כהן סיידוף , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות