אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל Reply: מענה רובוטי אוניברסלי וחוצה אפליקציות צילום: Android Authority

גוגל Reply: מענה רובוטי אוניברסלי וחוצה אפליקציות

ענקית הטכנולוגיה מפתחת יישום שיוכל לספק הצעות לתשובות לשאלות ופניות שמתקבלות במייל ובצ'ט; בגוגל מתכננים להלביש אותו על אנדרואיד עצמה, מה שיאפשר הצגת תשובות גם בצ'ט של ווטסאפ, פייסבוק ועוד

14.02.2018, 17:14 | רפאל קאהאן

קבוצת מחקר של גוגל שעובדת במסגרת Area 120 - אינקובטור של פרויקטים, מוצרים ורעיונות ניסיוניים - הציגה שירות חדש בשם Reply. השירות הוא למעשה יישום חוצה פלטפורמות ואפליקציות של תכונת המענה החכם שהושקה באפליקציית אינבוקס לפני שנתיים ולאחר מכן גם בג'ימייל.

קראו עוד בכלכליסט

השירות מייצר תשובות אפשריות להודעות ומיילים שאתם מקבלים באופן אוטומטי, כשלמשתמש נותר רק לבחור את המתאימה ביותר - יכולת שימושית שהיתה נהדרת באינבוקס, למשל.

גוגל Reply, צילום: Android Police גוגל Reply | צילום: Android Police גוגל Reply, צילום: Android Police

החידוש של Reply הוא בכך שניתן יהיה להצמיד את התכונה ליישומים שונים שפועלים בסביבת אנדרואיד - בתחילה כאלה של גוגל ובהמשך גם של מתחרים; למשל, ווטסאפ מבית פייסבוק, סלאק, סקייפ ויישומי צ'ט אחרים.

הוא יאפשר גם לשלוח תשובות באופן אוטומטי על בסיס מיקום, תאריך או הקשר. למשל, הודעה שתישלח בנוגע לעבודה במהלך חופשה תקבל מענה אוטומטי שאתם לא זמינים כעת; הודעה או ניסיון לצלצל אליכם במהלך נהיגה תזכה לתגובת "אני נוהג, אתקשר אחר כך" וכן הלאה.

שילובו באופן מלא באנדרואיד בהחלט עשוי לספק ערך מוסף עבור מערכת ההפעלה של גוגל. בתוך כך, יש לציין שהדרך לשילובה של התכונה הזו רחוק מאוד. פרויקטים של area 120 יכולים גם לא להבשיל לעולם או להתבטל בהתאם לסדר העדיפויות של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות