אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נסגר תיק החקירה בעניינו של סגן ראש עיריית רעננה לשעבר צילום: shutterstock

נסגר תיק החקירה בעניינו של סגן ראש עיריית רעננה לשעבר

לפי הודעת הפרקליטות, תיק החקירה בעניינו של יואל עזרזר נסגר בשל היעדר ראיות מספיקות. עזרזר נחקר בחשד לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, עבירות מס ועבירות נוספות בעת שכיהן כמנכ"ל חברה קדישא ברעננה

15.02.2018, 16:07 | זוהר שחר לוי

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הודיעה היום (ה') על סגירת תיק החקירה בעניינו של יואל עזרזר, שכיהן בעבר כמנכ"ל עמותת חברה קדישא וכסגן ראש עיריית רעננה ונחשד בעבירות שוחד מקבלנים שעבדו עם העירייה.

לפי הודעת הפרקליטות, תיק החקירה בעניינו של עזרזר נסגר לאחר שהתקיים בעניינו שימוע ובשל היעדר ראיות מספיקות.

"לאחר ביצוע חקירה נרחבת בתיק", כך לפי ההודעה, "שכללה בין היתר פעולות חקירה שנעשו לאחר שמיעת טענותיו של עזרזר במסגרת הליך שימוע, בחנה הפרקליטות את התיק לעומקו ומצאה כי קיימים בתיק קשיים ראייתיים משמעותיים. לפיכך נקבע כי לא קמה תשתית ראייתית מספק להגשת כתב אישום והתיק נסגר בהעדר ראיות מספיקות".

תיק החקירה נסגר בשל היעדר ראיות מספיקות, צילום: shutterstock תיק החקירה נסגר בשל היעדר ראיות מספיקות | צילום: shutterstock תיק החקירה נסגר בשל היעדר ראיות מספיקות, צילום: shutterstock

עזרזר נחקר בחשד לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, עבירות מס ועבירות נוספות בעת שכיהן כמנכ"ל חברה קדישא ברעננה. הוא נעצר על ידי חוקרי להב 433 ביולי 2013 שעה שכיהן כסגן ראש העיר ביחד עם מספר מעורבים נוספים. "עולה כי החשוד עשה שימוש בתפקיד ציבורי שניתן לו כמנוף לקבלת כספים, רוצה לומר שמדובר לכאורה בעבירות של לקיחת שוחד", כתב השופט אברהם הימן מבית משפט השלום בראשון לציון בהחלטתו להאריך אז את מעצרו.

כמה חודשים לאחר מכן, במרץ 2014, הודיעה המשטרה כי היא ממליצה להעמיד לדין את עזרזר בעבירות שוחד ובעבירות שונות וכי התגבשה בעניינו תשתית ראייתית. לפי החשד שעלה בחקירה, עזרזר קיבל שוחד מקבלנים שעבדו עם העירייה בתמורה לקידום ענייניהם בעיר, שיפץ את ביתו על חשבן כספי קופת חברת קדישא והשתמש ברכוש החברה כבשלו לצרכים אישיים.

בא כוחו של עזרזר, עו"ד ירון קוסטליץ, בירך על כך שהפרקליטות קיבלה את טענותיו לפיהן "אין בסיס להעמדתו לדין חרף המלצת המשטרה" ועל כך שהורתה על סגירת התיק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
סמל לשלמות
זהו אחד המקרים בעצם המקרה היחיד שאני נוכחתי לדעת כמה המציאות שונה ממה שנראה....מתוך הכרות עם עזרזר עמוקה נדהמתי לגלות אדם שהשלמות היא המילה היחידה שלא תגרע ממנו! סמל של אדם, איך אדם צריך להיראות ולאיפה היכולות של האדם יכולות להגיע! אינני בקיא בפרטי התיק, אך אני בקיא בפרטי האדם!! הלוואי ויהיו עוד כמותו בישראל
מכיר מקרוב  |  27.04.20
2.
הרסתם לבן אדם ולמשפחתו את החיים! מי משלם על זה ?
5 שנים של גיהנום לו ולמשפחתו , יפי הנפש רקדו על דמם במשך 5 שנים . רוששו אותו מהונו וכבודו . מה, וזהו? גמרנו? כנראה שהמשטרה וכל אלה שמיהרו לאאשימו ברחו ואפילו סליחה לא מבקשים . הצדק האמיתי כנראה יבוא מן השמים שלא משאיר שום אוול ללא מענה , כולל גם את חובשי הכיפות והזקנים .
שאלה  |  20.02.18