אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוויטר מתחילה להציג חדשות מקומיות מתפרצות לצד הפיד

טוויטר מתחילה להציג חדשות מקומיות מתפרצות לצד הפיד

הרשת החברתית חנכה את התכונה החדשה בסיקור הטבח בפלורידה בתחילת השבוע; תצוגת הציוצים הסטנדרטית ממשיכה להופיע כשלצידה וידאו של רשתות מקומיות - כחלק מתוכניתה של החברה להתחזק כמוקד מידע חדשותי

15.02.2018, 18:02 | יואב סטולר
טוויטר החלה לשדר דיווחים חיים של חדשות מקומיות באירועים מתפרצים גדולים. ירית הפתיחה להטמעה החדשה שמובילים בטוויטר הייתה בשידורי רשת החדשות המקומית בפלורידה, שדיווחה הישר מזירת הטבח בבית הספר התיכון בעיר פארקלנד.

קראו עוד בכלכליסט

הדיווח של רשת WSNV 7 המקומית הופיע לצד הפיד הסטנדרטי, מה שאיפשר לגולשים לצפות בו תוך כדי שהם מתעדכנים בציוצים רלוונטיים - פיצוח מוצלח לשילוב בין תוכני חדשות ופיד רגיל. טוויטר אישרה שמצב התצוגה הזה יופיע גם במקרי אייטמים מתפרצות אחרים, כחלק מצעדיה להתחזקות ככלי לצריכת חדשות. המהלך נועד לבדל אותה מפייסבוק, ששמה דגש על תכני בידור ופרסומים אישיים.

תצורת החדשות של טוויטר - פיד רגיל ולצידו שידור מתפרץ תצורת החדשות של טוויטר - פיד רגיל ולצידו שידור מתפרץ תצורת החדשות של טוויטר - פיד רגיל ולצידו שידור מתפרץ

"אנחנו ממשיכים לעבוד על דרכים נוספות, בהם אנחנו יכולים להעביר מידע אמין ורלוונטי במטרה לעזור לאנשים להישאר מעודכנים", אמר לבאזפיד קאיוון באיקפור, בכיר בטוויטר. "למשל, על ידי שילוב של וידאו חי בפיד בטוויטר, שילוב שאין דרך מהירה ממנו לראות את המתרחש בעולם". 

בשידור החי הראשון שנעשה בתצורה החדשה על אודות הירי בבית הספר בפלורידה צפו מספר רב של אנשים, כשבטוויטר מספרים שבנקודות שיא כמות הצופים חצתה את ה-50 אלף בו זמנית - נתון מכובד מאוד לשימוש ראשוני שכזה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות