אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי כתב האישום: ראש עיריית כפר סבא התפטר מתפקידו צילום: אוראל כהן

אחרי כתב האישום: ראש עיריית כפר סבא התפטר מתפקידו

יהודה בן חמו, שמואשם שנטל לידיו תווי קנייה שיועדו לנזקקי העיר בהיקף של 600 אלף שקל, כתב בעמוד הפייסבוק של העירייה: "בכוונתי להיאבק על חפותי בבית המשפט"

16.02.2018, 19:13 | זוהר שחר לוי

ראש עיריית כפר סבא, יהודה בן חמו, הודיע הערב (ו') על התפטרותו, זאת לאחר שמוקדם יותר היום הוגש נגדו כתב אישום  ולפיו הוא קיבל לידיו תרומות המיועדות לנזקקי העיר בהיקף של 600 אלף שקל. הוא נאשם בעבירות מרמה, גניבה ועבירות מס ובכך שהטריד עד תביעה, נהגו, לאחר ששוחרר ממעצר. הפרקליטות ביקשה "להרחיקו מתפקידו כראש העיר".

קראו עוד בכלכליסט

בעמוד הפייסבוק של העירייה כתב הערב בן חמו: "לצערי הרב, הוחלט היום להגיש כתב אישום בענייני. הגם שסעיפי כתב האישום אינם דומים לאלה שעלו בתחילת החקירה ואינם כוללים סעיף שוחד, אינני מקל בו ראש ובכוונתי להאבק על חפותי במקום המיועד לכך - בית המשפט. לאור זאת, החלטתי להודיע בצער על החלטתי לסיים לאלתר את תפקידי כראש עיריית כפר- סבא".

בן חמו הוסיף: "אני סבור שכך צריך לנהוג נבחר ציבור כלפי בוחריו. גם ברגעים אלה, בהם אני חש שנחת עליי 'ברבור שחור', אני מאמין בבית המשפט ובגורמי אכיפת החוק. למעלה מ-14 שנה עמדתי בראשות כפר סבא וביחד עם חברי מועצת העיר וההנהלה ובאמון התושבים - הבאתי אותה להיות עיר מודל בישראל ואבן שואבת לרבים וטובים. אני נפרד מהנהגת העיר, עובדי העירייה המסורים ומתושבי העיר בגרון ניחר ובעין דומעת בתקווה שאצליח להוכיח את חפותי ולהתהלך בעתיד ברחובות העיר בגאון וכחף מכל רבב".

בן חמו בהארכת מעצר, צילום: אוראל כהן בן חמו בהארכת מעצר | צילום: אוראל כהן בן חמו בהארכת מעצר, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה