אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
HAP השלימה גיוס של 19 מיליון דולר לפרויקט מגורים במנהטן צילום: טומי כהן

HAP השלימה גיוס של 19 מיליון דולר לפרויקט מגורים במנהטן

הגיוס, ממשקיעים פרטיים, שימש לרכישת קרקע בשטח של 620 מ"ר שעליו מתכננת החברה להקים מגדל מגורים של 19 קומות

18.02.2018, 20:33 | אורן פרוינד

יזמית הנדל"ן HAP דיווחה היום (א') שהשלימה גיוס של כ-19 מיליון דולר. הגיוס שימש לרכישת קרקע בשכונת טרייבקה במנהטן, ניו יורק, עליו היא מתכננת להקים מגדל מגורים בן 19 קומות. את הגיוס עשתה HAP באמצעות תשקיף וגיוס ממשקיעים פרטיים.

קראו עוד בכלכליסט

באמצעות התשקיף גויסו למעלה מ-4 מיליון דולר מעשרות משקיעים ישראלים, שהשקיעו מינימום השקעה של 30 אלף דולר, באמצעות שלוש יחידות השקעה בסך 10,000 דולר כל אחת. יתר הסכום, כ-15 מיליון דולר, גויסו ברובם ממשקיעים פרטיים כשירים וכן מהיזמים עצמם. החברה צפויה לבצע בימים הקרובים גיוס שלב ב' בסך של עד 8 מיליון דולר נוספים ממשקיעים פרטיים על בסיס דו"ח הצעת מדף.

ערן פולק, אמיר חסיד וניר אמזל, צילום: טומי כהן ערן פולק, אמיר חסיד וניר אמזל | צילום: טומי כהן ערן פולק, אמיר חסיד וניר אמזל, צילום: טומי כהן

קרקע שבעסקה בשטח של כ-620 מ"ר, ממוקמת בפינה הדרום מזרחית של צומת הרחובות ברודווי ופרנקלין, ועלותה 46 מיליון דולר. בנוסף לרכישה, תפעל HAP לרכישת זכויות בנייה נוספות על הקרקע, בהיקף של כ-1,200 מ"ר. החברה תקים במקום בניין בן 19 קומות, בנוסף לשלוש קומות מרתף, עם תמהיל משולב של מסחר ומגורים. הפרויקט יכלול דירות בנות 3 עד 5 חדרים, בקומות 2 עד 19, כאשר קומת הקרקע, תהיה בעלת חזית ארוכה לרחוב ברודווי, המיועדת למסחר.

HAP יוזמת בימים אלו 12 פרויקטים בניו יורק ובאזור, ובעיקר בחצי האי מנהטן. החברה נוהגת לגייס הון לפרויקטים היזמיים שהיא מקימה, תוך שהיא מקפידה להשקיע מהונה העצמי כ-20% בכל פרויקט, על מנת לייצר זהות אינטרסים בינה לבין משקיעיה. עד כה סיימה HAP את בנייתם של ארבעה פרויקטים וכעת כ-250 יחידות נמצאות בבנייה.

חברת HAP Investments בבעלות אנשי העסקים הישראלים ערן פולק, אמיר חסיד וניר אמזל, עוסקת ביזמות של נדל"ן בארה"ב ומגייסת לשם את הכסף בין השאר ממשקיעים ישראלים באמצעות תשקיף בבורסה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות