אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המועמדים לניהול רשות המסים: ערן יעקב ומירי סביון צילום: אוראל כהן

המועמדים לניהול רשות המסים: ערן יעקב ומירי סביון

ועדת האיתור לבחירת מנהל רשות המסים המליצה על שני המועמדים לתפקיד. ההמלצה על יעקב, מי שמשמש כיום כממונה על השכר, היתה צפויה

18.02.2018, 23:11 | עמרי מילמן

ועדת האיתור לבחירת מנהל רשות המסים המליצה היום לשר האוצר משה כחלון על שני מועמדים לתפקיד מנהל רשות המסים. הראשון כצפוי הוא ערן יעקב, מי שכיהן כמשנה למנהל הרשות עד לפני שנה, ומשמש כיום כממונה על השכר, והשנייה היא מירי סביון שמשמשת כיום כמשנה למנהל רשות המסים.

בראש ועדת האיתור עמד מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד, ובה חברים המשנה לנגידה הפרופ' נדין טרכטנברג, המשנה ליועמ"ש מאיר לוין, נציגת האקדמיה הפרופ' צילי דגן ומנהל אגף בכיר בשירות המדינה מר אילן רם. 

ערן יעקב, צילום: אוראל כהן ערן יעקב | צילום: אוראל כהן ערן יעקב, צילום: אוראל כהן

המשנה למנהל רשות המסים מירי סביון המשנה למנהל רשות המסים מירי סביון המשנה למנהל רשות המסים מירי סביון

הוועדה ציינה כי הופיעו בפניה שמונה מועמדים ולאחר שלושה מפגשים בחרה הוועדה בשני מועמדים שנמצאו על ידה כמתאימים ביותר לכהן בתפקיד. המועמדים ירואיינו על ידי שר האוצר, משה כחלון, שיבחר מבין שניהם את מנהל רשות המסים הבא ויביא את מינויו לאישור הממשלה.

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד מסר: "הערב סיימה הוועדה את מלאכתה והיא ממליצה על מירי סביון וערן יעקב בפני שר האוצר לתפקיד מנהל רשות המסים הבא. יש לציין כי בפני הוועדה הופיעו שמונה מועמדים ראויים וטובים אשר הרשימו כל אחד בכישוריו ובניסיונו הוא את הוועדה. עם זאת, שני המועמדים שנבחרו בלטו בין כלל המועמדים ועל כן הוחלט להמליץ עליהם בפני השר. מדובר בתפקיד משמעותי למשק ולכלכלה בישראל ולוועדה אין ספק שמי שייבחר מבין המומלצים ימלא את התפקיד בצורה הטובה ביותר".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות