אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש שינה דעתו: אסיפת הנושים של יורוקום תתקיים היום צילום: אתר בתי המשפט

ביהמ"ש שינה דעתו: אסיפת הנושים של יורוקום תתקיים היום

בקשה בהולה שהגישו הבנקים הנושים ויורוקום נענתה, וההחלטה על דחיית האסיפה בוטלה: הבנקים הנושים צפויים להכריע על מכירת יורוקום לאחים סיידוף

19.02.2018, 08:55 | גולן חזני

סאגת מכירת יורוקום רושמת ב-24 שעות האחרונות את אחד הפרקים היותר משוגעים שלה - והמפתיעים מבחינת ההליך המשפטי. בית המשפט המחוזי בת"א שהחליט אתמול אחר הצהריים לדחות את אסיפת הנושים שנקבעה להיום, שינה הבוקר את דעתו והתיר את קיום האסיפה.  

קראו עוד בכלכליסט

אסיפת הנושים המכריעה עשויה לקבל החלטה על מכירת יורוקום, בעלת השליטה בבזק, ובסבירות גבוהה להיענות להצעה הסופית שהעבירו בסוף השבוע האחים סיידוף - כרגע ההצעה היחידה שעל הפרק. את האסיפה מובילים הנושים העיקריים של יורקום, דיסקונט, הפועלים והבינלאומי, הצפויים להביע תמיכה בהצעת סיידוף.

השופטת איריס לושי עבודי נענתה אתמול לבקשת אחד הנושים הלא מובטחים לדחות את האסיפה, בטענה כי ההצעה המעודכנת של של נתי סיידוף היא למעשה הצעה חדשה, שהוגשה יממה בלבד לפני האסיפה, מבלי שלנושים ניתן מספיק זמן ללמוד אותה. השופטת לושי עבודי מטפלת בתיק לנוכח היעדרו של השופט איתן אורנשטיין הנמצא בחו"ל, אשר טיפל בכל השלבים הקודמים של התיק.

הבנקים ויורוקום הגישו במהלך הלילה בקשה בהולה לקיום האסיפה והבוקר נענה בית המשפט לבקשה זו ואישר כאמור את כינוס האסיפה. בית המשפט בהחלטה המעודכנת קיבל את עמדת הבנקים לפיה הבקשה היא לא ממש חדשה אלא עדכון של בקשה קיימת ומתגלגלת. כמו כן הבנקים הדגישו בבקשה כי הנושים הלא מובטחים המהווים חלק קטן מבעלי החוב יוכלו להציג את עמדתם גם בשלב מאוחר יותר.

שופטת ביהמ"ש המחוזי בת"א איריס לושי עבודי , צילום: אתר בתי המשפט שופטת ביהמ"ש המחוזי בת"א איריס לושי עבודי | צילום: אתר בתי המשפט שופטת ביהמ"ש המחוזי בת"א איריס לושי עבודי , צילום: אתר בתי המשפט

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות